EILANDENGEBIED CURACAO Bij de afdeling Bouwkunde van de Dienst van Openbare Werken op Curapao, Nederlandse Antillen bestaat direkte plaatsingsmogelijkheid voor: aEEN BOUWKUNDIGE Deze functionaris moet in staat zijn om van grotere projecten bestektekeningen, detail- en werktekeningen te kunnen maken, alsmede het verzorgen van de bijbehorende bestekken en begrotingen. Hij moet voorts in staat zijn de architect te assisteren bij de totstandkoming van bouwplannen en de uitwerking daarvan. b. EEN BOUWKUNDIGE 1e TEKENAAR De taak van deze functionaris zal bestaan uit het zelfstandig maken van bestek-, detail- en werktekeningen, alsmede het behulpzaam kunnen zijn bij het vervaardigen van bestekken en kostenbegrotingen. c. EEN TWEETAL BOUWKUNDIGE TEKENAARS Deze tekenaars moeten in staat zijn onder leiding detail- en werktekeningen te kunnen maken. Alsmede bestektekeningen te kunnen vervaardigen van eenvoudige bouwwerken naar gegeven ontwerpen. In verband met de flexibiliteit bij de afdeling, moeten gegadigden tevens eventueel kunnen worden ingeschakeld bij activiteiten de uitvoering betreffende. Vereisten I. Functionaris bedoeld onder a: H.T.S.-diploma Bouwkunde met een theoretische kennis gelijkwaardig aan die welke verworven is aan het einde van minstens het 2e studiejaar van een Academie voor Bouwkunst en een praktijkervaring van ca. 2 jaar in de betreffende functie. ii. Functionaris bedoeld onder b: H.T.S.-diploma Bouwkunde met minstens 3 jaar praktijk ervaring in de omschreven functie. ill. Functionarissen bedoeld onder c: M.T.S.-diploma Bouwkunde of gelijkwaardig met minstens 4 jaar praktijkervaring waarvan 2 jaar in de omschreven functie. Leeftijd. De leeftijd van onder A, B en C genoemde functionarissen mag niet hoger zijn dan 30 jaar. Salaris en rang. Nader overeen te komen afhankelijk van ervaring. Vrije overtocht. Van Nederland naar Curapao en terug; ook voor gezinsleden. Uitzending. Voor hen die Rijksambtenaar zijn kan uitzending geschieden op grond van de bepalingen van het West Indisch Detacheringsbesluit 1925. Dienstverband. 3 of 5 jaar op arbeidscontract. Uitrustingstoelage. Voor ongehuwden NAf. 2.000,—. Voor gehuwden Naf. 3.000,— met een toelage van NAf. 250,per kind. Herinrichtingstoelage na beëindiging dienstverband. Voor ongehuwden: NAf. 1.250, Voor gehuwden: dienstverband van 3 jaar: 2 maandsalarissen, max. NAf. 2.500,—; dienst verband van 5 jaar: 3 maandsalarissen, max. NAf. 6.000, Nadere uitzendingsvoorwaarden worden aan belangstellenden op aanvrage verstrekt. Sollicitaties met volledige inlichtingen betreffende leeftijd, burgerlijke staat (met eventuele opgave van aantal kinderen), opleiding, opgedane ervaring, alsmede een opgave van referenties, vergezeld van een recente pasfoto, zo spoedig mogelijk te richten aan het Hoofd van de Dienst van Openbare Werken, Curapao, Nederlandse Antillen.

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 36