WANG Rf De Amerikaanse specialist in kleine computers ontwikkelt reeds gedurende 25 jaar apparatuur die geschikt is voor alle soorten grote en kleine bedrijven. Grote betrouwbaarheid, baanbrekende technologie en een concurrerende prijspolitiek hebben Wang een uitstekende reputatie gegeven over de hele wereld. Wang Laboratories Inc. werd in 1951 door Dr. An Wang te Boston USA opge richt. Sinds het begin werd gespecialiseerde apparatuur eerst de elektronische calcula tor op de markt om de afstand tussen de mechanische reken machines en de computer te overbruggen. Het lag voor de voor informatieverwerking vervaardigd en het bedrijf breidde zich voortdurend uit. Vandaag is Wang een van de grootsten ter wereld in kleine computer-systemen. Wang's filosofie produceren wat de markt vraagt In het begin van de jaren zestig bracht Wang voor het hand dat Wang zijn activitei ten zou uitbreiden tot reken machines met meer mogelijk heden, de kleine computers. Wang: baanbrekend in de technologische vooruitgang In 1972 introduceerde Wang zijn eerste klein com puter-systeem waarin weer totaal nieuwe concepten wa ren verwerkt. De serie kleine computers is nu zo veel om vattend dat aan de vraag van elke gebruiker kan worden voldaan. Wang computers doen het dagelijkse werk vlugger, effi ciënter en betrouwbaarder. Zij zijn gemakkelijk te bedienen en duizenden bedrijven ge bruiken ze al voor hun inter ne organisatie, boekhouding, tekstverwerking, research, sta tistieken en vele andere toe passingen. Wang heeft een wereld omvattende organisatie, met verkooppunten in meer dan 50 landen, om gebruikers alle service te verlenen. Designed and built in USA WANG Nederland B.V. Produktieweg 1 IJsselstein (U.) Telefoon 03408-4184 Telex 47579 Wang nl 279 Wang Wang's serie kleine compuier-sysiemen wordt steeds verder ontwikkeld. Elk onderdeel ervan werd door Wang in de USA ontworpen.

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 47