Si Verder komen in de landmeetkunde. Verder komen met PBNA. Het aantal excursies naar verhouding met vorig jaar voor deelnemers aan de cursus zal worden verdubbeld. Deze excursies (w.o. ook een paar dia-bijeenkomsten) bestaan uit: Stadswandelingen onder leiding in o.a. plaatsen als Leiden, Zwolle, Middelburg en Gouda; Dia-bijeenkomsten in Amersfoort, met daaraan voorafgaand of aansluitend een zgn. vrije stadswandeling aan de hand van een routebeschrijving; Plattelandsexcursies in o.a. Arnhem be staande uit een rondrit per bus langs kastelen, boerderijen, molens e.d. en een bezoek aan het Nederlands Openlucht museum Dit jaar voor het eerst zullen ook niet aan de cursus deelnemende belangstellenden aan excur sies van de stichting kunnen deelnemen. Alle gegevens daarover worden in de eerste uitgave van Levende Stenen vermeld, of worden u op aanvraag verstrekt door het bureau van de Stichting Nederlandse Bouwkunst, Postbus 736, 2300 AS - Leiden. Telefoon 071 - 893234. Inlichtingen over de cursus „Levende Stenen", het kwartaalblad „Levende Stenen" en/of de excursies kunt u verkrijgen door het verzenden van een ongefrankeerde enveloppe, alleen voor zien van uw naam en adres, aan: Stichting Ne derlandse Bouwkunst, Antwoordnummer 34 b, 2300 AS - Leiden. adsp. landmeetkundige 1 en 2 landmeetkundige 1 en 2 hoger landmeetkundige 1 en 2 middelbaar technisch landmeet kundige 1 en 2 cartografisch tekenaar 315 11 november 1977 Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde Algemene vergadering. 22 november 1977 Rayonbijeenkomst NGL/NVG te Arnhem. Ir. H. H. Schuringa (KLM-Aerocarto) over „Plaatsbe paling m.b.v. Dopplersatellieten en andere mo derne technieken toegepast in de landmeet kunde". Plaats: kantine van het Kadastergebouw, Groningersingel 21 te Arnhem. Aanvang 20.00 23 november 1977 Studiedag Kon. Ned. Heide Mij.: „Landelijk Ge bied, landbouwgebied?" 9 december 1977 (voorlopige datum) Studiedag Nederlandse Vereniging voor Geodesie: „Nieuwe gereedschappen in de geodesie". Ge bouw voor Geodesie te Delft. 15 december 1977 Afscheid van ir. M. J. te Nuyl als Directeur van Kador. Verder komen. Of op z'n minst: bijblijven. Geen overbodige luxe. Omdat u alleen op die manier uitzicht houdt op interessant,verantwoordelijk werk. Met het salaris dat daar nu eenmaal bij hoort.Kijk hoe PBNA u verder helpt. Met deze opleiding is een functie in de buitendienst of op een landmeetkundig bureau te bereiken. Deel 1Vooropl.: lts, mavo, havo of gelijkwaardig. Studieduur: afhankelijk van vooropleiding. Deel 1: Vooropl.: bovenstaande cursus. Studieduur: 8 maanden. Deel 2: Vooropl.: deel 1. Studieduur: 12 maanden. Door verschillende overheidsinstanties worden de bezit ters van dit diploma gelijkgesteld aan de gediplomeerden van de hts, afdeling landmeetkunde. Deel 1: Vooropl: landmeetkunde 2. Cursusduur: 15 maanden. Deel 2: Vooropl.: deel 1. Cursusduur: ±15 maanden. Landmeetkundige opleiding op mts-niveau. Deel 1: Vooropl.: mavo 4 wiskunde of gelijkwaardig. Cursusduur: ±18 maanden. Deel 2: Vooropl.: deel 1. Cursusduur: ±18 maanden. Deze cursus is gesplitst in een theoretisch en een praktijk gedeelte. Vooropl. mavo wiskunde. Studieduur: 24 maanden. De Koninklijke PBNA is een begrip. Is het grootste instituut voor schriftelijk technisch onderwijs dat Nederland kent. Ruim 60 jaar ervaring. Waar nodig omvatten de lessen mondeling onderwijs, praktijkdagen en extra examentraining. Als u eens begon met vrijblijvend onze gratis informatie aan te vragen? Voor telefonisch advies (ook 's avonds en in het weekend): 085 - 43 21 29. Het schriftelijk onderwijsinstituut PBNA is erkend door dc Minister van Onderwijs en Wetenschappen, bij beschikking I.MBO/SFO-302.644, d.d. 11 november 1975. over de cursus :ne informatieboek p~j j :t leren waard is". Lj j Stuur mij O informatie O hetalgeme Alles wat het leren Hr/Mw: Straat: Plaats: Opsturen in open envelop (zonder postzegel) naar: PBNA-Informatieboek, Antwoordno. 457, Arnhem

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 27