landmeetkundig medewerker GEMEENTE ZAANSTAD Bij de dienst GEMEENTEWERKEN, afdeling Landmeten Kadaster, kan worden aangesteld een Werkzaamheden Deze medewerker zal werkzaam zijn in zowel (a) de binnen- als (b) de buitendienst. a. Hij zal o.m. worden belast met landmeetkundig tekenwerk en met het inschrijven op de tekeningen van vlaktewaterpassingen; b. In de buitendienst zal hij met een grote mate van zelfstandigheid meetwerk (m.n. het aanmeten van vaste punten en het meten van lengte en dwarsprofielen) en ruit- en vlaktewaterpassingen ver richten. In voorkomende gevallen zal hij tevens de landmeters bij hun werk assisteren. Functievereisten Vereist is een opleiding op MTS-niveau, alsmede het bezit van het diploma Adspirant-landmeetkundige deel I. Het bezit van deel II en ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Aanstelling salaris Aanstelling zal geschieden in de rang van technicus I (salarisgren- zen: 1.652,2.291,bruto per maand). Bij goed functioneren en gebleken geschiktheid staat bevordering open tot de rang van technicus II (maximaal haalbare salaris: 2.543,bruto per maand). Beneden de leeftijd van 21 jaar vindt aanstelling plaats op jeugd salaris. De vakantietoelage bedraagt 8% van het bruto salaris. De gemeente Zaanstad is aangesloten bij het IZA. Voorts is de gebruikelijke ambtelijke rechtspositie van toepassing. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunnen desgewenst worden verkregen bij de heer P. Medemblik, chef afdeling Landmeten Ka dasterdienst Gemeentewerken, telefoon 075-123003, toestel 148. Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na heden en onder duidelijke vermelding van de functie, een sollicitatieformulier aan te vragen bij: de dienst Personeels- en Organi satiezaken, postbus 1400, 1500 AK Zaandam. 322

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 34