medewerker kadaster GEMEENTE ZAANSTAD Bij de dienst GEMEENTEWERKEN, afdeling Landmeten Kadaster, kan worden aangesteld een Werkzaamheden Deze medewerker zal worden belast met de verantwoording over en het dagelijks beheer van het gemeentelijk kadaster. Hij zal vanuit die positie kadastrale gegevens verstrekken aan gemeentelijke af delingen en aan derden, alsmede een atlas aanleggen (en up-to-date houden) van gemeentelijke eigendommen. Daarbij dient hij regel matig de leggers en plans bij te houden. Functievereisten Gewenst is een opleiding op MTS-niveau, aangevuld met de diplo ma's Adspirant-landmeetkundige deel I en II, of Landmeetkundig tekenaar. Specifieke interesse in en ervaring met kadaster-werkzaamheden is vereist. Aanstelling salaris Aanstelling zal geschieden in de rang van technicus I (salarisgren- zen: 1.652,2.291,bruto per maand). Bij goed functioneren en gebleken geschiktheid staat bevordering open tot de rang van technicus II (maximaal haalbare salaris: 2.543,bruto per maand). Beneden de leeftijd van 21 jaar vindt aanstelling plaats op jeugd salaris. De vakantietoelage bedraagt 8% van het bruto salaris. De gemeente Zaanstad is aangesloten bij het IZA. Voorts is de gebruikelijke ambtelijke rechtspositie van toepassing. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunnen desgewenst worden verkregen bij de heer P. Medemblik, chef afdeling Landmeten Ka daster dienst Gemeentewerken, telefoon 075-123003, toestel 148. Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na heden en onder duidelijke vermelding van de functie, een sollicitatieformulier aan te vragen bij: de dienst Personeels- en Organi satiezaken, postbus 1400, 1500 AK Zaandam. 323

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 35