de rijksoverheid vraagt zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad landmeetkundige staffunctionaris (mnjvri.) 325 Bij de afdeling stedebouw van de dienst Publieke Werken van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders te Lelystad kan worden geplaatst een die zal worden belast met diverse werkzaamheden, hoofdzakelijk in de buitendienst. Opleiding Het diploma NLF-landmeettechnicus, dan wel het diploma Land- kundige PBNA of LOI of vergevorderde studie voor één van die diploma's, alsmede enige praktische ervaring. Salarisgrenzen Afhankelijk van opleiding en ervaring van 2.291,tot 2.673, bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen, zoals ver plaatsingskosten-, IZA-, spaar- en studietoelageregeling, zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Landdrost van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Stadskantoor te Lelystad. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Meetkundige Dienst, Hoofdafdeling Luchtkaartering Taak: de functionaris is in eerste instantie speciaal belast met het verrichten van toegepast wetenschappelijk onderzoekswerk in de fotogrammetrie en kartografie. Vereist: voltooide universitaire opleiding, richting geodesie; aantoonbare belangstelling voor fotogrammetrie en kartografie. Standplaats: Delft. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f4870,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 23 november 1977. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 7-2377/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 37