Een nieuwe generatie zakrekenmachines van Texas Instruments. Zelfs de programmering is elektronisch, Nieuwe Programmeerbare TI-58 en TI-59 met Solid State Software® Tot nog toe bood alleen een computer een dergelijke rekencapaciteit. Texas Instruments De nieuwe Programmeerbare TI-58 en TI-59 van Texas Instruments worden gekenmerkt door een technologische doorbraak: namelijk de Solid State SoftwareDeze revolutionaire ontwik keling maakt het mogelijk complete voorgeprogrammeerde bibliotheken voor probleemoplossingen, met elk maximaal 5000 programmastappen onder te brengen in gemakkelijk te hanteren insteekmodules. De Programmeerbare TI-58 kent een Master Library Solid State Software module met 25 verschillende pro gramma's. De optionele insteekmodules maken het j&Éttfëb- mogelijk uw zakreken- machine in te zetten op het gebied van bijvoorbeeld toegepaste statistiek, onroerend goed en investeringen, expertise, luchtvaart, maritieme navigatieen er zullen nog vele modules méér komen. De programma's in de Solid State Software modules kunnen geadresseerd worden door middel van het toetsenbord van de TI-58, of als subroutine worden toegevoegd aan andere programma's, die door u ontwikkeld en via dat toetsen bord worden ingevoerd. Programma stappen en geheugenregisters kunnen naar behoefte worden toegewezen De Programmeerbare TI-59 is voorzien van zowel Solid State Software als van magnetische geheugenkaartjes. Solid State Software brengt de kant-en klaar geschreven program ma's onder vingertop-bereik Solid State Software routines kunnen worden geadresseerd vanaf een magnetisch kaartje of direct uit een ingetoetst programma. Zowel de Programmeerbare TI-58 als de TI-59 werken op basis van TI's Algebraic Operating System (AOS). U toetst zelf ingewikkelde problemen heel natuurlijk van links naar rechts in. AOS is méér dan alleen maar een algebraïsche invoermethode. Het is een volledig mathematische bibliotheek met een aantal haakjesniveau's. HOLLAND B.V. European Consumer Division Laan van de Helende Meesters 421 A Amstelveen tel: 020-47 33 91 Zelfs zonder programmeerervaring, kunt u met de Programmeer bare TI-58 en TI-59 terecht: handboeken met in totaal 350 pagina's in klare nederlandse taal over bewerkings- en bibliotheekprogramma's leren u stap-voor-stap snel hoe u het programma in uw Master Library moet gebruiken. En hoe u de zakrekenmachine instrueert uw problemen te onthouden en op te lossen. De PC-100A thermische afdruk- eenheid, stelt uw Programmeer bare TI-58 of TI-59 in staat afdrukken op papier te maken: gemakkelijk en doeltreffend. Zie uw programma's stap voor stap door ze af te drukken, te rubriceren of na te lopen. Zet krommen of histogrammen uit. Drukt de aanhef van een programma af. Adviesprijzen TI-58: f 429,-incl. B.T.W. TI-59: f989,-incl. B.T.W. PC-100A: f899,-incl. B.T.W. Informatie bon stuur mij dokumentatie over: TI-58 TI-59 PC-100 A plaats I zenden aan: Texas Instruments Holland postbus 283, Amstelveen 331

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 43