chef onderafdeling landmeten GEMEENTE HEERHUGOWAARD Wegens benoeming van de huidige funktionaris elders roepen burgemeester en wethouders sollicitanten op voor de betrekking van IN DE RANG VAN TECHNISCH HOOFDAMBTENAAR C. Algemene informatie: De gemeente Heerhugowaard maakt een behoorlijke ontwikkeling door. Het inwonertal, op dit moment ruim 27.000, zal in de komende jaren tot 35.000 zielen uitgroeien. Heerhugowaard beschikt over goede onderwijsvoorzieningen, een uitgebreide winkelstand en heeft gunstige spoor- en wegverbindin gen. Organisatie/ funktie-informatie De afdeling Civiel Techniek is opgebouwd uit de onderafdelingen: Voorbereiding en Exploitatie, Uitvoering en Onderhoud, Landmeten. De taak van de onderafdeling Landmeten, met een personeelsbezet ting van vier medewerkers, omvat: verzorgen van de kaartvoorziening; opzetten van matenplans en de maatvoering van uit te voeren werken, grondtransacties en bebouwingsgrenzen. De chef onderafdeling Landmeten zal met een grote mate van zelf standigheid een belangrijke bijdrage in deze taakstelling moeten leveren. Hij zal daarbij regelmatig kontakten onderhouden met funk- tionarissen uit de dienst alsmede met funktionarissen en instanties buiten de dienst. Funktie-eisen Diploma HTS-landmeten; ruime ervaring in moderne meet- en rekentechnieken; kennis van de meest recente teken- en reproductietechnieken strekt tot aanbeveling; goede contactuele eigenschappen, organisatorische- en leiding gevende kwaliteiten behoren ook tot de funktie-eisen; leeftijd ca. 35 jaar. Salariëring Salarisgrenzen van 3.271,tot 3.697,bruto per maand. Overige arbeidsvoorwaarden De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informaties kunnen desgewenst worden ingewonnen bij het hoofd van afdeling Civiel Techniek, tel. 02207 -12344, toestel 33. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders, te zenden aan de afdeling Personeelszaken van de secretarie, Raadhuisplein 2, Heerhugowaard, onder vermelding op uw brief en de enveloppe van het vakaturenr. 60.43.

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 25