NAT PRECISIE WERK Tï GEO-MEETDIENST b.v. Waarom nu juist de Geo-meetdienst inschakelen bij landmeetkundig werk? Metingen op levend water stellen bijzondere eisen aan het elektronisch instrumentarium. Radio-Holland is gespecialiseerd in de toelevering aan dit nautische precisiewerk met een veelomvattend programma van welbekende fabrikaten zoals Cubic, Navitronik, EG&G, Helle, Honeywell, Kelvin Hughes, Motorola, Inter-Ocean, Raytheon, Sercel en vele andere. Het zijn stuk voor stuk survey-instrumenten bij uitstek voor dieptelodingen, bodemprofielregistratie, wrakken- opsporing, bodempenetrerend onderzoek, onderwater signalering en -communicatie, stroommeting, golfhoogte analyse, etc. Gecombineerd met een van onze plaats bepalingssystemen, een coördinaten-computeren tape opname, kunnen alle informaties op de meest efficiënte wijze worden vastgelegd en geplot. Zorg dat onze brochures bij uw documentatiemateriaal komen en traag meteen een gratis abonnement op ons huisorgaan F.lektroSaut om op de hoogte te blijven. bijkantoor: groot aantal (80) specialisten, daardoor flexibel, en dus vrijwel altijd meteen be schikbaar. tarieven, waarbinnen alle kosten, dus ach teraf niet nog eens verrekening van reis- en verblijfkosten. zeer modern, snel werkend instrumenta rium, gedeeltelijk door onszelf ontwikkeld. overal verspreid wonende medewerkers, dus altijd in de buurt. een boekje met uitgebreide gegevens sturen wij u graag toe, natuurlijk komen wij ook graag langs voor een geheel vrijblijvende toe lichting. postbus 15 - spakenburg - tel.03499 -1966 oosterhoutstraat 11 - assen - tel. 05920-13400 400

(NGT) Geodesia | 1977 | | pagina 32