landmeetkundig tekenaar GEMEENTE HEERHUGOWAARD chef van de onderafdeling landmeten GEMEENTE HUIZEN (NH) Bij de dienst Openbare Werken wordt op de afdeling Civiele Techniek gevraagd een Algemene informatie: Organisatie/ funktie-informatie: Funktie-eisen: De gemeente Heerhugowaard maakt een behoorlijke ontwikkeling door. Het inwonertal, op dit moment ruim 28.000, zal in de komende jaren tot 35.000 zielen uitgroeien. Heerhugowaard beschikt over goede onderwijsvoorzieningen, een uitgebreide winkelstand en heeft gunstige spoor- en wegverbindingen. De afdeling Civiele Techniek is opgebouwd uit de onderafdelingen: Voorbereiding en Exploitatie, Uit voering en Onderhoud en Landmeten. De taak van de onderafdeling Landmeten, met een personeels bezetting van vier medewerkers, omvat: verzorgen van de kaartvoorziening, opzetten van matenplans en de maatvoering van uit te voeren werken, grondtransacties en bebou- wingsgrenzen. De chef onderafdeling Landmeten zal met een grote mate van zelfstandigheid een belangrijke bijdrage in deze taakstelling moeten leveren. Hem staat daarvoor moderne apparatuur ter beschikking. Hij zal daarbij regelmatig kontakten onderhouden met funktionarissen uit de dienst en instanties daar buiten. diploma HTS-landmeetkunde; ruime ervaring in moderne meet- en rekentechnieken; kennis van de meest recente teken- en reproduktietechnieken strekt tot aanbeveling; goede contactuele eigenschappen, organisatorische en leidinggevende kwaliteiten behoren ook tot de functie-eisen; gemeentelijke ervaring strekt tot aanbeveling; leeftijd ca. 35 jaar. Bij indiensttreding max. f 3.745, bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informaties kunnen desgewenst worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Civiele Techniek, de heer P Snellaars tel. 02207-12344, tst. 33. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders, te zenden aan de afdeling Personeelszaken van de secretarie, Raadhuisplein 2, Heerhugowaard, onder vermelding op uw brief en de enveloppe van het vakaturenummer 60.5. Salariëring: Overige arbeids voorwaarden Huizen, gelegen aan het Gooimeer, telt op dit moment ongeveer 28.000 inwoners. In 1985 zal dit getal gestegen zijn tot ruim 40.000 door het in uitvoering zijnde bestem mingsplan Oostermeent met zijn 8.400 woningen. De afdeling civiele techniek is sterk betrokken bij deze groei. Door de daarmee gepaard gaande werktoename zoeken wij voor deze afdeling een De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: vervaardigen en bijhouden van grootschalige topografische kaarten; vervaardigen van ondergrondtekeningen, uitzet- en verkavelingstekeningen, lengte- en dwarsprofielen en aan-en verkooptekeningen. Wij vragen bij voorkeur het bezit van diploma NLF-tekenaar/CTO, of studerend hiervoor; een grote tekenvaardigheid; ruime ervaring in het vervaardigen van kaarten. Wij bieden: een salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van f 1.676,— tot maximaal f 2.640,— bruto per maand; uitloop naar een hogere salarisschaal (tot maximaal f 2.978, is in de toekomst mogelijk; de mogelijkheid tot het opdoen van ervaring in de buitendienst; vakantietoelage bedraagt 8% per maand. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de chef van de sector landmeten (02152-59222, toestel 249). Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad zenden aan de directeur van de dienst organisatie en personeelszaken, Naarderstraat 3, Huizen, onder vermelding van vac.nr. 110.185 op de enveloppe. 59

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 29