Praktische opleiding landmeettechnicus ©ingenieursbureau oranjewoud'bv a. ambitieuze landmeter b. landmeetkundig tekenaar Stichting Praktische Opleiding \j- Landmeettechnicus van Deysselhove 3 Zoetermeer Functie B: Secretariaat: OPROEP CURSISTEN VOOR 1978 Deze zal worden gegeven op de zaterdagen van maart tot september deels in Gelderland, Utrecht en Zuid- Holland. De opleiding bestaat uit produktiemetingen en oplei dingsmetingen. Zij houdt in alle praktische aspecten van het landmeten,»zoals polygoneren, detailmeten, waterpassen en metingen met elektronische appara tuur. De z.g. produktiemetingen worden beloond; de op leidingsmetingen geschieden zonder wederzijdse kos ten, wel worden steeds de reiskosten 2e klas N.S. vergoed. In januari is de Stichting ook gestart met een monde linge theoretische opleiding voor het diploma land meettechnicus NL. F. Afhankelijk van opleiding en ervaring kan voor deze theoretische opleiding nog in beperkte mate worden ingeschreven om te worden opgeleid voor het examen 1979. Minimale toelatingseisen voor beide op leidingen: CTO of Landmeetkundige deel I. Inlichtingen en/of aanmeldingsformulieren zijn aan te vragen bij het bovenvermeld secretariaat, telefoon 079-211922. Bij de afdeling Geodesie van Ingenieurs bureau "Oranjewoud" B V. bestaan op het kantoor te Heerenveen een tweetal vacatures voor: Functie A: Taak: Het zelfstandig uitvoeren van allerlei soorten landmeet kundige werkzaamheden inclusief kaarteer-, teken- en rekenwerk. Opleiding: Vereist een diploma H.T.S.- landmeetkunde, N.L.F.-land meettechnicus of gelijk waardig. Ervaring: Enige jaren ervaring zijn vereist. Leeftijd: Tot circa 35 jaar. Standplaats: Heerenveen. Met tijdelijke detachering buiten de stand plaats moet rekening worden gehouden. Na een inwerk- periode is overplaatsing naar één van onze distrikts- kantoren mogelijk. Taak: Het uitvoeren van teken- en rekenwerk. Opleiding: N.L.F.-tekenaar, C.T.O. of gelijkwaardig. Ervaring: Enige jaren ervaring zijn vereist. Leeftijd: Tot circa 30 jaar. Standplaats: Heerenveen. Voor beide functies bieden wij een goede salariëring met aantrekkelijke neven voorwaarden. Nadere inlichtingen over beide functies kunnen worden ingewonnen bij ir. 'A. Urban, tel. 05130-31415. Schriftelijke sollicitaties, liefst vergezeld van een recente pasfoto, dienen zo spoedig mogelijk te worden gezonden naar: Directie Ingenieursbureau "Oranjewoud" B.V. 8440 AA Heerenveen, Postbus 24 62

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 32