Gemeente w Rotterdam landmeetkundig tekenaar landmeetkundige voor de buitendienst Dienst van Gemeentewerken: Rotterdam vraagt voor de afdeling Landmeten van deze dienst een Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit de vervaardiging van de topografische kaart (schaal 1:500 en 1:1000), deels handma tig, deels geautomatiseerd. Voorts draagt hij zorg voor de lei dingenregistratie - d.w.z. het maken van zg. verzamelkaarten van kabels en buizen - en voor het systematiseren van het gebruik van de kadastrale percelen (grondzaken). Ook voert hij tekenwerkzaamheden van diverse aard uit. Voor deze werkkring gaan de gedachten uit naar een mede werker, die in het bezit is van het diploma landmeetkundig tekenaar N.L.F. of een gelijkwaardige opleiding heeft. Vakaturenummer 78.236/87063 Tevens wordt gevraagd voor de afdeling Landmeten en Kar- tografie een Deze medewerker gaat meet- en uitzetwerkzaamheden ver richten voor o.a. de vervaardiging van grootschalige basis- kaarten, de uitvoering van bestemmingsplannen en de realise ring van openbare voorzieningen, voor de leidingenregistratie en het vaststellen van deformaties aan kunstwerken. Voor deze funktie wordt gedacht aan een medewerker, die in het bezit is van het diploma landmeetkundige PBNA of een hieraan gelijkwaardig diploma. Vakaturenummer 78.235/87063 Voor beide funkties loopt het salaris tot f 2.576,— per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Ook zij, die nog studeren, kunnen solliciteren. Nadere inlichtingen over deze funkties worden graag gegeven door de heer ir. W.L. Lievaart, chef van de afdeling Landme ten, telefoon 010-773377, toestel 329. Schriftelijke sollicitaties, gaarne binnen 10 dagen en onder vermelding van het vakaturenummer, te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Rodezand 14, 3000 KT Rot terdam. 115

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 21