lO de rijksoverheid vraagt project-ïngeniieur (mni./vru vac. nr. 8-4737/0998 Rayonchef (mnl./vr.) vac. nr. 8-4810/0998 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Directie van het Kadaster en de Openbare Registers in de provincie Overijssel. De taak van de dienst omvat o.m.: houden van de Openbare Registers inzake de rechtstoestand van onroerende goederen; vervaardigen en bijhouden van kaarten c.a., welke de rechtstoestand en de gesteldheid van onroerende goederen weergeven; verstrekken van gegevens uit kaarten, registers en andere stukken aan derden veelal d.m.v. geautomatiseerde systemen; meewerken aan de totstandkoming van openbare werken, waaronder ruilverkavelingen. Taak: organiseren en leidinggeven aan de ingevolge de Ruilverkavelingswet voorgeschreven procedure bij ruilverkavelingsprojecten; leidinggeven aan projecten betreffende de vervaardiging van grootschalige basiskaarten en hermetingsprojecten; onderhouden van de uit deze werkzaamheden voortvloeiende contacten met o.a. plaatselijke commissies, diensten en rechthebbenden; leidinggeven aan de hem/haar toegevoegde medewerkers. Vereistdiploma geodetisch ingenieur; ervaring in de uitvoering van openbare werken w.o. ruilverkavelingsprojecten en grote landmeetkundige projecten. Standplaats: Zwolle. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f5713,— per maand. Sollicitaties inzenden vóór 16 mei 1978. voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijksdienst voor de IJsselmeerpolders, Sociaal-Economische Hoofdafdeling, Landmeetkundige Afdeling. Taak: leidinggeven aan enige meetploegen; voorbereiden van het uit te besteden landmeetkundig werk; adviseren van de leiding m.b.t. het uitbestede werk; begeleiden in de uitvoering van uitbestede werkzaamheden. Vereist: diploma HTS-landmeetkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; enige jaren praktijkervaring. Standplaats: Lelystad. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3314,— per maand. Een moderne eengezinswoning kan op korte termijn beschikbaar worden gesteld. Sollicitaties inzenden vóór 16 mei 1978. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacature nummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. 116

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 22