Belfotop TH geodetisch ingenieur HTS-er landmeetkunde Belfotop p.v.b.a. België zoekt of afgestudeerd in de fotogrammetrie met fotogrammetrische ervaring. Bedrijf: Belfotop is sinds enkele jaren een toonaan gevend bedrijf op het gebied van fotogram metrie, reprografie en remote sensing. Belfotop beschikt binnen haar bedrijf over de volledige apparatuur, die nodig is om te gaan van kleuren-luchtfotografie tot het drukken van lijnenkaarten of kleuren-orthofotoplannen. Dit met inbegrip van alle nodige tussenstappen, zoals topografische verrichtingen, het kaarte ren van de luchtopnamen enz. Hiervoor be schikken wij zelfs over de enige in Europa ge- installeerde Kodak kleurenversamat 1411 voor het ontwikkelen van kleuren-luchtfilm. Funktie: Voor onze afdeling Fotogrammetrie en Topo grafie zoeken wij een kandidaat, die kan instaan zowel voor de research en uitvoeringsconcep tie van speciale opdrachten, als voor de organi satie, planning en opvolging van het werk. De kandidaat voor deze leidinggevende funktie dient te beschikken over een voldoende theo retische en praktische ervaring vergezeld van een goede organisatiegeest en technische nieuwsgierigheid. Beloning: Voor deze funktie met toekomst bieden wij een interessant loon, een aangename werksfeer in een moderne en jonge omgeving, alsmede de mogelijkheid zich professioneel volledig te ont plooien dankzij de zeer moderne apparatuur en regelmatige studiereizen in het buitenland. Informatie: Op eenvoudig verzoek sturen wij u graag dokumentatie over ons bedrijf. Huisvesting: Wij zijn gelegen aan de noordrand van Brussel waar een zeer ruime huisvestingsmogelijkheid voorhanden is. Sollicitatie: Eigenhandig geschreven sollicitatie met curri culum vitae, zo mogelijk vergezeld van een pas foto, zijn persoonlijk te richten aan dhr. ir. E. Maes, Direkteur-Zaakvoerder. Elke sollicitatie zal met de nodige discretie worden behandeld. 158 Vander Vekenstraat, 1810 Wemmei - België Telefoon 02/479.19.03 of 0932/2/479.19.03 vanuit Nederland 118

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 24