projectleider landmeetkunde landmeetkundige (vacaturenummer 0303) J Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bos bouwkundige projecten. Zij vraagt voor haar Technisch Bureau te Haarlem een (provincie Zuid-Holland) (vacaturenummer 0302) Tot zijn taak zullen o.m. gaan behoren: project-coördinatie van de landmeetkundige projecten leiding geven aan de ploegleiders en de binnendienst zelfstandig opstellen van begrotingen t.b.v. projecten bewaken van de kosten Vereist wordt: H.T.S. landmeetkunde enkele jaren ervaring Voor eventueel nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met A.C. Zijderveld telefoon kantoor 023 - 33 91 00 of s'avonds 03462 - 1868. Voor haar Technisch Bureau te Den Bosch vraagt zij een (provincie Brabant, Limburg en Gelderland) Deze functie omvat de volgende hoofdtaken: verkenning en meting van meetkundige grondslag alle voorkomende soorten situatiemetingen, zowel orthogonaal als tachimetrisch diverse soorten opname- en uitzetwerkzaamheden naverkenning t.b.v. luchtkartering. Vereist wordt: - N.L.F. diploma of diploma P.B.N.A. landmeet kundige en studerende voor P.B.N.A. hoger land meetkundige, met enkele jaren meet-ervaring Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met H. Walet, telefoon kantoor 073 - 12 31 31 of s'avonds 073 - 131213. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van het vacaturenummer, kunt u richten aan NV Heidemaatschappij Beheer, Dienst Sociale Zaken, afdeling Werving en Selectie, Lovinklaan 1Arnhem. adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/ beheerder 144

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 22