projectleider hoger landmeetkundig tekenaar y Ingenieursbureau voor Geotechnieken FUGR0*CESC0 B.V. - Veurse Achterweg 10 2264SG LEIDSCHENDAM -Tel.070-209250 Mede als gevolg van uitbreiding van onze werkzaamheden op het gebied van kaartvervaardiging en leidingenregistra tie met ons nieuw interactief grafisch systeem, zoeken wij ter versterking van onze stafgroep een De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het onderhouden van kontakten met relaties commerciële en technische begeleiding van projecten meewerken aan probleemanalyses Voor deze functie achten wij nodig: - opleiding minimaal HTS-landmeten of NLF - ruime ervaring in kaartvervaardiging en/of leidingenregi stratie - ervaring met automatisering of minstens belangstelling hiervoor - bekendheid met de werkzaamheden bij kadaster, nutsbe drijven en gemeenten goede contactuele eigenschappen. Ook zoeken wij voor onze afdeling cartografie een De taken zijn o.m. het zelfstandig: vervaardigen van grootschalige kaarten uit terrein metingen en fotogrammetrische kaarteringen maken van matenplannen en uitzettekeningen uitvoeren van landmeetkundige berekeningen Verder moet hij anderen kunnen begeleiden en wordt een inbreng verwacht in de ontwikkelingen van nieuwe tech nieken en werkmethoden. Vereisten: opleiding op NLF-nivo en/of CTO, goede teken vaardigheid en ruime ervaring. Belangstelling voor automa tisering is gewenst. Beginsalaris, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd tussen f 2500,— en f 3100,— maximaal f 3420,— per maand. Gratificatie 1 maand en vakantietoeslag 8%. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Kantoren te Arnhem, Eindhoven, Groningen, Brazilië, Curapao, Engeland, Hong Kong, Indonesië, Singapore, Suriname, USA, Ver. Arabische Emiraten, West Duitsland 145

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 23