zoetermeer >oa groepslleider tekenkamer <m/v) In verband met uitbreiding der werkzaam heden en groei van de afdeling is bij het onderdeel landmeten van de gemeente bedrijven een vakature ontstaan voor een Taak: het begeleiden en leidinggeven aan de tekenaars bij de afdeling landmeten die zijn belast met werkzaamheden als het vervaardigen van stadskaarten in diverse schalen, overzichtskaarten leidingenaanleg en registratie, teke ningen voor het grondbedrijf, enz. naast deze werkzaamheden zelf mee werken aan bovengenoemde zaken. gemeente zoetermeer dorpsstraat 10 zoetermeer telefoon (079) 169966 Vereist: tenminste het diploma tekenaar NLF en/of CTO, of een gelijkwaardige op leiding ervaring met bovengenoemde werk zaamheden Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring voorshands max. f 2.901bruto per maand. Na verloop van tijd is afhankelijk van geschiktheid een doorloop mogelijk naar max. f 3.380,— bruto per maand. Sollicitaties, onder vermelding van vaka- turenummer 81694/1V en naam van dit blad, binnen 14 dagen na het verschijnen ervan in te zenden aan burgemeester en wethouders van Zoetermeer. Wissenschaftliche Grundlagen für qualitative und quantitative Erfordernisse an geodatische Arbeiten im Meliorationswesen. Lieberasch, Zu Problemen der Genauigkeit grossmassstabiger Karten. Schwie- bert, Vermessungstechnische Arbeiten für den land- wirtschaftlichen Wegebau. 1978-1 Reichardt, Zur Rolle mathematisch-statistischer Verfahren in der Geodasie. Lieberasch, Zur Anwen- dung von Sequential-Stichprobenverfahren bei der Genauigkeitskontrolle grossmassstabiger Karten. Arnold, Technologien für die Uberprüfung von Baulagenetzen. EistnerHarnisch, Altmann: Ergeb- nisse prazisionsgravimetrischer Messungen auf der W-E-Linie der DDR 1970-1976. Stechert, Die Nut- zung des datenverarbeitenden Systems Digicart für Liegenschaftsvermessungen. Stenzel, Erfahrunqen beim Einsatz des Lichtsetzautomaten Linotron 505 in der topographischen Kartographie. Heinig, Zu einigen Problemen der Programmerarbeitung für Taschenrechner. 1978-2 Schilling, Zu den Aufgaben des VEB Kombinat Geodasie und Kartographie bei der Erfüllung des Fünfjahrplanes 1976-1980. Buschmann, Rückblick auf Gauss-Ehrungen 1977. Heyne, Markscheideri- sche Arbeiten beim Tunnelbau. Lang, Zur Ein- führung der Vorschrift "Absteckungen, Montage- hilfs- und Baukontrollmessungen für mehrgeschos- sige Stahlbeton-Skelett-Montagebaukonstrukt io nen" in der DDR. Weidt, Die Anwendung der EDV im Liegenschaftsdienst Karl-Marx-Stadt. Meyer, Die Photogrammetrie im System der Denkmalpflege. Marckwardt, Untersuchungen zu dynamischen Pro blemen photogrammetrischer Profilabtastsysteme. Jakob, Strenge Bestimmung der Ist-Masse von Fertigteilen. Egner, Jussupow, Spezialmessungen an zylinderförmigen Grossbehaltern zur Ermittlung ihrer Abweichung aus der Kreisform. Lieberasch, Einsatz elektronischer Taschenrechner beim Se- quential-Stichprobenverfahren zur Kontrolle der La- gegenauigkeit grossmassstabiger Karten. Böhme, Beitrag zur geodatischen und astronomischen Nut- zung von Sternbedeckungen durch den Mond. Nederlands Geodetisch Tijdschrift 1978-1 Bots, v.d. Graaf, v.d. Veen, Enige problemen rond de opzet van een verbeterde vastgoedregistratie in Suriname, te Nuyi, Afscheid van de kadastrale dienst. 1978-2 Zeeman, Vermaat, Methoden en toepassingen van laserafstandmetingen in de satellietgeodesie. Tijdschrift Vereniging Koninklijke Nederlandse Heidemaatschappij 1978-1 Dolstra, Een kern waar pit in zit. Manders, KNHM- studiedag. Landinrichting 1977 Dag van vraag tekens en invuloefeningen, van der Vlist, De Woon omgeving XXIV. Schiedam: verbetering woonomge ving Groenoord. de Hoogh, Wat is de landbouw waard? Visscher, Natuurlijke landschapselementen. De duinstreek van Schouwen (2). 1978-2 van der Geld, 5 januari 1978: De KNHM negentig jaar nr 171

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 21