Als u van plan bent om Wash-Off film te gebruiken, kies dan de beste en de goedkoopste: Copyline Wash-)ff film. Agfa-Gevaert Service. Uw zekerheid voor morgen. AGFA-GEVAERT I V "Copyline Wash-Off films' worden ingezet om het tekenwerk te versnellen en te vergemakkelijken. "Copyline Wash-Off film" is 'n reprografische film waarop de tekenaar kan corrigeren met een vochtige gom en direkt op dezelfde plaats kan intekenen met potlood of inkt. De voordelen zijn duidelijk. Direkt resultaat. Prettig werken. Geen verlies aan arbeidsuren meer door moeizaam corrigeren met vloei stoffen. Toepassinesmogelii kheden. Tussenpositieven voor cartografische doeleinden. Restaureren en vervangen van slechte tekeningen. Wijzigen van bestaande tekeningen. Vervaardigen van leidingnetkaarten voor nutsbedrijven. Het maken van fotografische hulpbeelden. Tussenkopieën voor vervaardiging van diazoreprodukties. Positieven van gegraveerde modellen. Vergrotingen van microfilm. Reprografisch tekenen (reprodrafting). Fototekenen. "Copyline Wash-Off film" is net zo goedkoop als de overige films in het Copyline-assortiment. Dit betekent dat deze Copyline-film in de meeste gevallen voordeliger is dan films van andere merken. Onze gespecialiseerde adviseurs kunnen u altijd 'n uitgekiende raad geven om te komen tot 'n goed werksysteem. Het verplicht tot niets dus belt u ons even. Vraagt u naar de heer Hiemstra, tel. 070-906680, tst. 129. U kunt ook bijgaande coupon opsturen voor meer informatie. AGFA-GEVAERT BV. Groep Industriële Produkten, Polakweg 10-11,Rijswijk, tel.: 070-906680- Stuurt u mij alle informatie over uw Copyline Wash-Off Film. Naam: Naam bedrijf: Adres: Plaats: Telefoon: Invullen en in open envelop zonder postzegel opsturen naar Agfa-Gevaert BV Antwoordnummer 2203, 2280 VB Rijswijk.

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 27