landmeetkundig tekenaar agenda Heidemij Nederland BV, behorende tot de Heidemij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bos bouwkundige projecten. Zij vraagt voor haar kantoren te Assen en Den Bosch een bewust is ernaar gestreefd deze stadsvernieu wing te trekken in de sfeer van de publieke be sluitvorming. In zijn beschrijving signaleert de auteur ook een aantal knelpunten die optreden bij de benade ring van de problematiek door overheid en ge meente. Tenslotte geeft prof. Priemus een aan tal beleidsaanbevelingen voor rijk, gemeenten en organisaties die met stadsvernieuwingspro blemen te maken hebben. 2 september -14 oktober 1978 De Beknopte Lant-Meet-Konst: tentoonstelling over de historie van de kartografie. Gemeente Archief, Stek 15 te Dordrecht. 20-22 september 1978 Deutsche Geodatentage. West-Berlin. 21 en 22 september 1978 Open dagen Geo-meetdienst met tentoonstel ling. Zie verder advertentie in dit nummer. 25 september 1978 Nederlandse Vereniging voor Kartografie. Lus- trum-kartografendag met als thema „Twintig jaar kartografische vereniging". Sprekers: prof. F. J. Ormeling en prof. C. Koeman. Tentoon stelling kaarten 1958-1978 en receptie. Hotel Casa te Amsterdam. 2 en 3 oktober 1978 Technische Akademie Wuppertal e.V. Wieder- holung Seminar Straften- und Leitungskataster. 10 november 1978 Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde. Algemene jaarvergadering. Jaarbeurs congres centrum te Utrecht. De functie omvat de volgende hoofdtaken: het kaarteren van veldwerken, inkten en beschrijven van teke ningdragers - het inrekenen van matenplannen en het bepalen van uitzetge- gevens. Voor de vervulling van deze functie is een opleiding voor N.L.F. tekenaar, C.T.O. of een gelijkwaardige opleiding, alsmede ervaring in een soortgelijke functie gewenst. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door H. Walet, telefoon 073 - 12 31 31 of 's-avonds 073 - 13 12 13. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Heidemij Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Beurdsestraat 30, Den Bosch. adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/beheerder 202

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 28