HTS-er landmeetkunde zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad a. LANDMEETKUNDIGE b. MEETASSISTENT kreatieve produkten voor kreatieve mensen Bij de stedebouwkundige afdeling van de dienst publieke werken van de Zuidelijke Ijsselmeer polders, standplaats Lelystad, kan worden ge plaatst een (vacaturenummer L/59) die zal worden belast met de uitvoering van het voorkomende landmeetkundig teken- en reken werk en indien nodig met uitzetwerk in de bui tendienst. Tevens kan bij dezelfde afdeling geplaatst wor den een (vacaturenummer L/60) die zal assisteren bij landmeetkundige werk zaamheden in de buitendienst en indien nodig op de tekenkamer. Functie-eisen Voor de eerste functie het diploma landmeet kundig tekenaar en/of landmeetkundige PBNA/NLF of studerend hiervoor, alsmede ervaring in een soortgelijke functie; terwijl voor de tweede functie geldt het diploma meetassistent/adspirant landmeetkundige, of studerend hiervoor, terwijl ervaring in soortgelijke werkzaamheden tot aanbeveling strekt. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring voor functie a maximaal f 2.665,— bruto per maand, voor functie b maximaal f 2.202,— bruto per maand. De gebruikelijke rechtpositieregelingen, zoals verplaatsingskosten-, IZA-, spaar- en studie regeling zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt medewerking verleend. Informaties worden u gaarne verstrekt door de heer J. Hoekstra, telefoon 03200-26844, toestel 416. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, onder ver melding van vacaturenummer, te richten aan de landdrost van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Stadskantoor te Lelystad. O'Harris Import Company B.V. zoekt voor spoedige indiensttreding voor haar afdeling verkoop landmeetkundige instrumenten en geautomatiseerde tekentech nieken een Kennis van automatische systemen, commercieel inzicht en beheersing van de Engelse en Duitse taal is noodzakelijk. Zijn taak zal zijn het begeleiden van projekten en het verkopen van bovengenoemde produkten door het gehele land. Belangstellenden voor deze zelfstandige funktie gelieve de sollicitatie te richten aan onderstaand adres. Herengracht 22. Amsterdam 1002 Telefoon (020) 22 90 14 Telex 12622 204

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 30