pialensclieile y kaarttekenaar uitschede GEMEENTE UDEN landmeetkundig tekenaar (m/v) Burgemeester en wethou ders roepen voor de teken kamer van de Technische Dienst van het bureau Ge meentewerken en Bedrij ven sollicitanten op voor de funktie van Hij zal voornamelijk belast worden met: taken en tekenwerk op het gebied van centrale leidingenregistratie; het vernieuwen, bijwerken en uitbrei den van het huidige kaartenbestand; het maken van tekeningen voor ver keersmaatregelen, tentoonstellingen e.d. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over €ien opleiding op MTS- niveau. Aanstelling zal afhankelijk van opleiding en ervaring geschieden in de rang van leerling-tekenaar, salarisgrenzen f 1189, tot f 2.043, dan wel in de rang van tekenaar C, salarisgrenzen f 1.266,— tot f2.321,— bruto per maand. Inzenden van sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 2 weken na het ver schijnen van dit blad. Bij de hoofdafdeling Civieltechnische werken van de dienst Openbare Werken en Volkshuisves ting kan worden geplaatst een (vacature 86) TaakDe aan te stellen funktionaris zal worden belast met het vervaardigen van groot schalige tekeningen op modern mate riaal, aan de hand van terreinmetingen en fotogrammetrische kaarteringen. EisenKandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma NLF-tekenaar, CTO of van een gelijkwaardige opleiding. Zij dienen verder een ruime ervaring te hebben in soortgelijk werk. Bekendheid met en vaardigheid in graveren strekt tot aanbe veling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing tussen f 2171,— en f 2628,— of tussen f 2433,— en f 2901,— bruto per maand. Belangstellenden voor deze functie kunnen binnen een week na het verschijnen van dit blad een sollicitatieformulier aanvragen bij het bureau Personeelskeuze van de Secreta rie (postbus 20, 7500 AA Enschede) onder ver melding van het betreffende vacaturenum mer. De salarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslag. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositiere gelingen, zoals IZA-ziektekosten-regeling en het verplaatsingskostenbesluit zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De resultaten hiervan wor den - desgewenst direkt na afloop - met de sollici tanten besproken. Bij het Functie-Informatiecen trum, verbonden aan het Bureau Personeelskeuze - Hermesflat, H. J. van Heekplein 55, 2e etage kamer 214 - worden de vacante functies dagelijks bijgehouden op een muurkrant. U kunt hier tevens kennis nemen van de gemeentelijke organisatie en de daarin voorkomende beroepen en functies. oimnfoimm rnr 205

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 31