Gemeente Rotterdam HTS-er als medewerker geodesie (m/v) Gemeentewerken: Rotterdam vraagt voor het stafbureau Bedrijfsvoering en Ontwikke ling van de afdeling Landmeten en Kartografie van deze dienst een jonge Het takenpakket omvat uiteenlopende werkzaamheden zoals het ver richten van studie over en het (mee) ontwikkelen van registratieve (deel)systemen betreffende vastgoed en het schrijven van daarmee verband houdende rapporten en notities. Voorts het ten behoeve van (werk)groepen verzorgen van sekretariaatswerkzaamheden. Verdere taakdelen zijn: het eventueel introduceren van nieuwe werkwijzen t.g.v. de invoering van geautomatiseerde registratieve systemen, als mede studie en analyse met betrekking tot bedrijfsvoering en de op stelling van begrotingen. Gevraagd wordt een energiek medewerk(st)er, die in het bezit is van het diploma HTS-landmeetkunde en over goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen beschikt. Redaktionele vaardigheden mogen evenmin ontbreken. Enige ervaring in een vergelijkbare funk- tie kan een aanbeveling zijn. Het salaris loopt tot f 3.312,— per maand en is afhankelijk van leef tijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling, de heer W.L. Lievaart, telefoon 010-773377, toestel 329. Vakaturenummer 78.378/87063 Schriftelijke sollicitaties, gaarne binnen 10 dagen en onder vermel ding van het vakaturenummer, te zenden aan: hoofd Bureau Perso- neelvoorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotterdam. 207

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 33