Provincie Noord-Brabant middelbaar landmeetkundig ambtenaar (m/v) Bij de stafafdeling van de waterstaat is op het bureau landmeetkundige zaken op korte termijn plaats voor een Dit bureau, dat thans 26 medewerkers omvat, heeft tot taak om - ten behoeve van het onderhoud, beheer en aanleg van wegen - metingen en berekeningen te verrichten, waaruit kaarten, grondverwervingsstukken en uitzettekeningen worden vervaardigd. De functionaris, die in de binnendienst werkzaam zal zijn, wordt onder meer belast met het verzamelen en bepalen van grondaankoop- en onteigeningsgegevens en oppervlakten voor de uitvoering van provinciale wegen plannen, alsook met middelbaar landmeetkundig teken- en rekenwerk. Vereist: landmeetkundige opleiding op mts-niveau met kadastrale ervaring, dan wel een cto-opleiding plus diploma nlf-landmeettechnicus/pbna-landmeetkundige leeftijd tot circa 28 jaar. Enige ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Aan deze functie is een maximum salaris verbonden van 2 903,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie uitkering. Het aanvangssalaris zal in nader overleg worden vastgesteld. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het bureau, ir. P. Boerstra, telefoon 073-125454, toestel 2323. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het hoofd personeelszaken van het provinciaal bestuur van Noord-Brabant, Brabantlaan 1, 5216 TV 's-Hertogenbosch, met vermelding van "W 108" in de linkerbovenhoek van de envelop. 209

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 35