Bevers, bijvoorbeeld, bouwen hun kunstige dam men „zomaar". Maar uw tekenkamer werkt nu een maal anders. Uw mensen hebben lichtdrukken nodig. En dan is 't goed dat er een bedrijf als Océ bestaat, dat voor elke tekenkamer en elk soort van werk een exact aangepast apparaat kan leveren. En het meest doel matige materiaal erbij. Apparatuur met legio mogelijkheden. Océ zit al zo'n 50 jaar in dit vak en weet precies wat tekenkamers nodig hebben: snelle apparaten die je haast niet hoort, reukloos zijn en overal te plaatsen. Simpel te bedienen, zodat iedereen er vlot mee kan werken. Océ maakt diverse series, in steeds weer gemakkelijk aan te passen uitvoeringen. Van de een voudige Océ 208 tot de vol automatische lichtdrukstraat Océ 281 met alle mogelijk heden voor selecteren van papierformaat, repeteren en vouwen. Enorme keus in materiaal. Tekenaars leveren perfectie en verwachten dat zelfde van hun materialen. Océ heeft een assortiment ontwikkeld dat aan ieders eisen, hoe kritisch ook, beantwoordt. Materialen voor algemeen gebruik in diverse gradaties, kleuren- papier (enkel- en tweezijdig lichtgevoelig), materialen voor tussenoriginelen enz. Specialiteit: Océ polyester films die in tal van typen geleverd kunnen worden en die door hun eigen schappen doelmatiger én voordeliger kunnen zijn dan papier. Océ Diazo Materialen zijn zeer goed toepasbaar voor leidingenregistratie. Océ: doordacht lichtdrukken. OC ure die niet met Océ werken, et zo vaak tegen. Oce 230. Zeer snel, direct gebruiks klaar, semi-automatische separatie max. werkbreedte 120 cm

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 19