lO de rijksoverheid vraagt geodetisch medewerker (mnl./vrl.) landinrichtingsbeleid. Vermeulen, Mariëndaal, de groei van een landhuis. Berends, Dieleman, Tou wen, Gedachten over het overgangsgebied tussen stad en platteland. 1978-5 Schotveld, Landschap en beplanting in Flevoland. Visscher, Natuurlijke landschapselementen De duinstreek van Bergen en Schoorl (2). 1978-6 Beeren, De grondgesteldheid, de bestemming en de kosten van bouwrijpmaken. Schut, Bomen in de ha, ha...humor. De giftigheid van de taxus. Forum der kommunalen Raumordnung und Bodenpolitik. Hanack, Genauigkeitsanforderungen an Vermessun- gen und ihre wirtschaftlichen Auswirkungen. Pahl, Replik zur Wertung von Vermessungssystemen für Koordinatenkataster. Hermann, geodatika'77. 1978-1 Temme, Der Lageplan nach den bauaufsichtlichen Bestimmungen. Schuster, Der amtliche Lageplan als integrierendes Hilfsmittel für Planung und Bau- genehmigung. Bonczek, Begriffe, Aufgaben und Zusammenhange der kommunalen Raumordnung und Bodenpolitik. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Hoofddirectie van de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers, Directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting. De taak van de dienst omvat: houden van de Openbare Registers inzake de rechtstoestand van onroerende goederen; vervaardigen en bijhouden van kaarten c.a., welke de rechtstoestand en de gesteldheid van onroerende goederen weergeven; verstrekken van gegevens uit kaarten, registers en andere stukken aan derden veelal door middel van geautomatiseerde systemen; meewerken aan de totstandkoming van openbare werken, w.o. ruilverkave lingen. Taak: analyseren van werkmethoden, zoals deze worden gevolgd door de Afdelingen Mutaties van de Directies KADOR in de provincies bij aanwijzing, inmeting, kaartering en vorming van percelen en grootte-bepaling daarvan, in opdracht van particulieren en verrichte werken en uitvoering van samenwer- kingsopdrachten; bijdragen tot het opstellen van meerjarenprogramma's m.b.t. mutaties; beoordelen van de planning en de voortgang van de werkzaamheden m.b.t. mutaties; mee zorgdragen voor de handhaving van de kwaliteit van meting, kaartering en oppervlakte-bepaling; doen van voorstellen m.b.t. de vaststelling of wijziging van voorschriften, procedures en werkmethoden en begeleiden van de uitvoering hiervan; mee zorgdragen voor het opstellen van samenwerkingsregelingen en voor het doelmatig bijhouden van mutaties van de topografische details in de grootschalige basiskaart van Nederland. Vereistdiploma geodetisch ingenieur; ruime kadastrale ervaring. Standplaats: Apeldoorn. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f5103,— per maand. Sollicitaties inzenden vóór 16 oktober 1978. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-4930/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus20013, 2500 EA 's-Gravenhage. 1977-4 Bonczek, Begriffe, Aufgaben und Zusammenhange 248

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 30