geodetisch ingenieur RADIOHOLLAN D ÏEW 1069 CC AMSTERDAM, JAN REBELSTRAAT 20 TEL. (020) 10 19 72 staltung. Manderbach, Uber die staatliche Bindung eines freien Berufes, dargestellt am Beispiel der ÖbVI. Kühnhausen, 40 Jahre Berufsordnung ein Blick voraus. Platen, Aufgabenkritik und Aufgaben- verteilung im Vermessungswesen. Schaffert, Kön- nen die Anteile der Freiberufler bei der Strassen- planung erhöht werden? 1978-3 Witte, Fröhlich, Eichung elektrooptischer Entfer- nungsmesser Anlage von Eichstrecken und Aus- wertung der Eichmessungen. Heimeshoff, Seydich, Ein Beispiel zur Datenerfassung im Kanalkataster. Herrmann, Vereinigungen und Teilungen vpn Grund- stücken Beglaubigungsbefugnis für Öffentlich bestellte Vermessungsingenieure? Simon, An- sprache zur Wahl des neuen Vorstands. Schmid- bauer, Die Privatisierung öffentlicher Dienstleistun- gen durch Übertragung an gebührennehmende freie Berufe. Böckmann, Der Antrieb bei der Arbeit muss von innen kommen. Kimmel, Hartung, Zur Erwei- terung des Amtsbezirks eines ÖIVI in Baden-Würt- temberg. Nittinger, Ein Marchen über die traurigen Koordinaten. Kartografisch Tijdschrift 1977-4 Pannekoek, Een nabeschouwing over de Atlas van Nederland. Met kaartbijlage. Sijmons, Enkele pro blemen van de atlaskartografie. Ormeling, Honderd jaar Bosatlas. Met kaartbijlagen. Piket. Van aard rijkskennis tot aardrijkskunde, tussen Kaap Finister- re en Kaap de Goede Hoop. Pannekoek, Snuffelen in de Grote Bos. Geudeke, Afrikaans avontuur. Met kaartbijlagen. is een gespecialiseerde onderneming in scheeps- en bedrijfselektronika met vestigingen en dochtermaat schappijen in binnen- en buitenland. Bij de Afdeling Elektronische IPIaatsbepalings Systemen, kortweg EPS, is een vakature voor een Deze zal mede het gestelde verkoopbeleid, voor wat betreft elektronische plaatsbepalingsapparatuur, moeten ondersteunen. Voor een goede vervulling van deze vakature zoeken wij iemand met speciale interesse op hydro grafisch gebied. Ervaring op dit terrein is geen vereiste, maar uiteraard wel een pré. Hij zal over kommerciële aanleg dienen te beschikken in verband met de vele kontakten met potentiële afnemers. Specifieke opleidingen betreffende de diverse door Radio Holland gevoerde apparatuur zullen intern of bij leveran ciers geschieden. De Afdeling EPS bestaat uit een jong team van project- en salesengineers en voor een goed samenwerkings verband binnen dit team denken wij met name aan iemand in de leeftijdsgroep van 25-30 jaar. Meerdere informatie over genoemde funktie, wordt gaarne verstrekt door de heer E. Schoorel, Afdeling Perso neelsbeheer, aan wie ook de schriftelijke sollicitatie moet worden gericht. Inlichtingen kunnen na kantoortijd ook worden ingewonnen bij ir. S. Stellingwerff Beintema, telefoon 02522-14939. 278

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 28