landmeetkundige GEMEENTE STADSKANAAL r emmeloord LANDMEETKUNDIGE 279 (ca. 34.000 inwoners) Bij de dienst Gemeentewerken kan, wegens benoe ming elders van de huidige functionaris, op korte termijn worden geplaatst een die binnen de organisatie van de dienst als gespecia liseerde kracht met hulp van een assistent in hoofd zaak als taak heeft leveren van kaartmateriaal uitzetten van matenplannen uitzetten van uit te voeren werken leveren van gegevens t.b.v. grondtransacties onderhouden van het bestaande samenwerkings verband met het kadaster overleg plegen met andere disciplines en instanties inzake de maatvoering van werken op het grond gebied van de gemeente. Functie-eisen HTS landmeetkunde of een daaraan gelijkwaardige hogere landmeetkundige opleiding, met bij voorkeur ervaring in genoemde werkzaamheden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring tussen f 2.072,— en f 3.874,— bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties bin nen 14 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Stadskanaal, Postbus 140, 9500 AC Stads kanaal, onder vermelding van het vakaturenummer 16 op de enveloppe en de brief. gemeente noordoostpolder Bij de gemeentelijke dienst voor pu blieke werken en grondbedrijf is door het vertrek van de huidige functionaris de betrekking vacant van die zal worden belast met de leiding van de onderaf deling landmeetkunde en grondaankopen. Tot de taken van deze onderafdeling behoren o.a.: het vervaardigen van kaartmateriaal ten behoeve van het gemeentelijk apparaat; het maatvoeren ten behoeve van plannen en werken; de aankoop en uitgifte van gronden; het verrichten van kadastrale metingen. Gedacht wordt aan een HTS-er landmeetkunde of een landmeetkundige met een gelijkwaardige op leiding. Enige jaren ervaring, bij voorkeur bij een ge meentelijke technische dienst, is vereist. Geboden wordt een werkkring in een dyna mische gemeente op een niveau, passend bij op leiding en ervaring in de rang van technisch ambtenaar of technisch ambtenaar A met een salaris van f 2.202,— tot f 3.428,— per maand. Bij gebleken geschiktheid is uitloopmogelijk heid naar de rang van technisch hoofd ambtenaar met een maximum salaris van f 3.874,— per maand in principe aanwezig. Van toepassing zijn regelingen voor verplaat singskosten, studiekosten en ziektekosten (I.Z.A.). Eventuele nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de chef van de hoofdafdeling weg en waterbouw, de heer N. Boogaard, tel. 05270- 2641. Sollicitaties worden binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij burge meester en wethouders van de gemeente Noord oostpolder, Boterbloemstraat 2, 8302 CA Em meloord.

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 29