landmeetkundig medewerker \|C GEMEENTE ZAANSTAD 9^ Bij de dienst Gemeentewerken, afdeling Landmeten en Kadaster, kan worden aangesteld een: Werkzaamheden Deze medewerker zal werkzaam zijn in zowel (a) de binnen- als (b) de buitendienst. a. Hij zal o.m. worden belast met landmeetkundig tekenwerk en met het inschrijven op de tekeningen van vlaktewaterpassingen; b. In de buitendienst zal hij met een grote mate van zelfstandigheid meet- werk (m.n. het aanmeten van vaste punten en het meten van lengte en dwarsprofielen) en ruit- en vlaktewaterpassingen verrichten. In voor komende gevallen zal hij tevens de landmeters bij hun werk assisteren. Functievereisten Vereist is een opleiding op MTS-niveau, alsmede het bezit van het diploma Adspirant-landmeetkundige deel I. Het bezit van deel II en ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Aanstelling/salaris Aanstelling zal geschieden in de rang van technicus I (salarisgrenzen: f 1.734,f2.401,- bruto per maand). Bij goed funktioneren en gebleken geschiktheid is bevordering mogelijk (maximaal haalbare salaris: f 2.665,— bruto per maand). Beneden de leeftijd van 21 jaar vindt aanstelling plaats op jeugdsalaris. De vakantietoelage bedraagt 8% van het bruto salaris. De gemeente Zaan stad is aangesloten bij het IZA. Voorts is de gebruikelijke ambtelijke rechts positie van toepassing. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de funktie kunnen desgewenst worden ver kregen bij de heer P. Medemblik, chef afdeling Landmeten en Kadaster dienst Gemeentewerken, telefoon: 075-123003, toestel 139. Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na heden en onder duidelijke vermelding van de functie, een sollicitatieformulier aan te vragen bij de dienst Personeels- en Organisatie zaken, postbus 1400, 1500 AK Zaandam. 280

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 30