emeentE DELFT landmeetkundig tekenaar landmeetkundig tekenaar Bij de afdeling landmeten van de dienst van openbare werken kan een LANDMEETKUNDIG TEKENAAR worden geplaatst. Het bezit van een C.T.O.-, N.L.F.- of P.B.N.A.-diploma strekt tot aan beveling. Zij, die de studie voor één van deze diploma's nog niet hebben beëindigd, kunnen eventueel ook voor benoeming in aanmerking komen. Benoeming zal, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, geschieden in één der adjunct- technisch ambtenarenrangen (salaris 1.691,- tot 2.665,-). De gebruikelijke goede rechts positieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen onder nr. 998 worden gezonden aan burgemeester en wethouders, Postbus 78, 2600 ME Delft. Nadere inlichtingen kunnen desgewenst worden ingewonnen bij de personeelschef van openbare werken, telefoon 015 - 133111, toestel 2382. 0<J<2V0<H1 (mnl./vrl.) Voor de afdeling LANDMEETKUNDE van de dienst van gemeentewerken en -bedrijven zoeken wij een ten behoeve van het verrichten van alle op deze afdeling voorkomende tekenwerk zaamheden. Vereist C.T.O.-opleiding en het diploma N.L.F.- tekenaarc.q. een gelijkwaardige opleiding. Geboden Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris maximaal f. 2.665,— bruto per maand bedragen. Voor het overige zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Geïnteresseerden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacature nummer 821schriftelijk te reageren bij burgemeester en wethouders van Hoogeveen, postbus 20000, 7900 PA Hoogeveen. 281

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 31