landmeetkundig tekenaar gemeente uithoorn landmeetkundige Heidemij Nederland bv, behorende tot de Heidemij groep, is gespe cialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en waterbouwkundige en bosbouwkundige projecten. Zij vraagt voor haar ingenieursbureau te Assen een De nieuwe medewerker zal worden belast met verkenning en meting van meetkundige grondslag alle voorkomende situatiemetingen, zowel orthogonaal als tachymetrisch diverse soorten opname- en uitzetwerkzaamheden naverkenning t.b.v. luchtkaartering Vereist wordt het diploma P.B.N.A. landmeetkundige of een gelijkwaardige opleiding. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Heidemij Nederland bv, Abel Tasmanplein 3 te Assen, t.a.v. R. G. Ogterop, personeelsconsulent. adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/beheerder Bij de hoofdafdeling civiele techniek van de dienst van Open bare Werken kan worden geplaatst een De aan te stellen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met het op de afdeling landmeten voorkomende tekenwerk. In overleg met de aanwezige landmeter kan de aan te stellen functionaris desgewenst meetwerkzaamheden verrichten. De voorkeur gaat uit naar iemand, die in het bezit is van een C.T.O.-, N.L.F.-of P.B.N.A.-diploma. Het salaris bij aanstelling ligt, afhankelijk van opleiding en ervaring, tussen f 2.268,— en f 2.941bruto per maand. Alle bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollici tatie onder vermelding van vakaturenummer 84.1 spoedig in te zenden aan de burgemeester, Stadskantoor, Postbus 8, 1420 AA Uithoorn. 284

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 34