te 1 w.m.van de kamp bv vakuum kontakt/kopieertafel d.m.v. magneetrand uitwisselbaar metalen kontaktraam (pat.pending) tevens doorlicht/montage- en tekentafel •efficiency UNIEK U kunt nu op één en dezelfde tafel: montages vervaardigen retoucheren doorlichttekeningen maken maar ook lichtdrukken offsetplaten zeefdruksjablonen printed circuits d.m.v. puntlicht alle fotografische materialen verwerken. De moge lijkheden zijn schier oneindig door het unieke uitwisselbare kontakt- raam dat bestaat uit een metalen rand waarin een glasheldere anti-statische polyester folie gespannen is (bovendien anti-Newton). Het kontaktraam kleeft magnetisch tegen de aan de onderkant van de lichtbak bevestigde magneetstrip. De ramen kunnen ook geleverd worden met o.a. geelfilter, gematteerde polyester film, polyester film met raster (o.a. voor groot schalige basiskaart), witte polyester film voor maximale lichtopbrengst bij gebruik als tekentafel. 1 Hier wordt de folie van het kontaktraam als montage- folie gebruikt. Het oppervlak wordt via een geelfilter zachtgroen verlicht, hetgeen bijzonder aangenaam werkt. De lichttafel wordt d.m.v. geforceerde koeling warmtevrij gehouden, Hiervoor zijn aan weerszijden 2 ventilatieopeningen aangebracht waarachter de ventilatoren zijn geplaatst 2 De U.V. T.L.-lampen zijn gemakkelijk venwisselbaar. Gasdrukcilinders aan weerszijden zorgen voor het gemakkelijk openen en dicht doen van de lichtbak. 3 De vakuumkracht overwint de magnetische kracht waardoor de lichtbak nu zonder kontaktraam omhoog gebracht kan worden voor visuele nakontrole. Evt. ingesloten luchtbellen kunnen gemakkelijk worden weggewreven. Het kontaktraam kleeft magnetisch tegen de lichtbak STAND Orionstraat 3 - Den Haag geopend van 900 -12 30/1330 -17 00 wij willen informatie/demonstratie, maak hiervoor s.v.p. een afspraak met Adres (Ongelrankeerd 2516AS Oen Haag, Orionstraat 3, tel. 070-859107 of 854908, telex 34431 1325 2500WN Den Maagl 291

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 41