Provincie Noord-Brabant chef binnendienst (m/v) Het provinciaal bestuur staan drie diensten ter beschikking: griffie, waterstaat en planologische dienst. De waterstaat is opgebouwd uit vier afdelingen, waaronder de stafafdeling. Het bureau landmeetkundige zaken, dat deel uitmaakt van deze afdeling, heeft - ten behoeve van onderhoud, beheer en aanleg van wegen - als voornaamste taken: het verrichten van landmeetkundige metingen en berekeningen, het vervaardigen van kaarten, profiel-, grens- en uitzettekeningen, het opmaken en verwerken van kaarten en gegevens voor grondverwerving, onteigening en grensbeheer. Het bureau telt thans 26 medewerkers, waarvan 11 in de binnendienst. Bij de provinciale waterstaat komt, wegens pensionering van de huidige functionaris, op korte termijn vacant, de functie van voor het bureau landmeetkundige zaken van de stafafdeling. De taak van de aan te stellen functionaris zal in hoofdzaak bestaan uit: - het organiseren, begeleiden en controleren van de werkzaamheden van de binnendienst medewerkers - het verzamelen van gegevens voor metingen, uitzettingen e.d. - het voeren van overleg en het onderhouden van contacten intern en met andere diensten, o.a. ter verkrijging en/of verstrekking van gegevens en informatie - het verrichten van administratieve werkzaam heden, voortvloeiend uit bovengenoemde taken - het mede richting en ontwikkeling geven aan de taakgebieden van het bureau. Vereist: opleiding hts-landmeetkunde ruime kennis van kadastrale zaken meerjarige ervaring in soortgelijke werkzaam heden belangstelling voor ontwikkelingen in en rond het vakgebied goede contactuele en leidinggevende eigenschappen goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid leeftijd tenminste 35 jaar. Aan deze functie is een maximum salaris verbonden van 5 103,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Het aanvangssalaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, in nader overleg worden vastgesteld. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het bureau, ir. P.A. Boerstra, telefoon 073-1 25454, toestel 2323. Sollicitaties onder vermelding van "\N120" in de linkerbovenhoek van de envelop binnen 14 dagen te zenden aan het hoofd personeelszaken van het provinciaal bestuur van Noord-Brabant, Brabantlaan 1, 5216 TV 's-Hertogenbosch. 324

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 30