technisch ambtenaar voor de fotogrammetrie (m/v) Landmeetkunde Bij de vakgroep Landmeetkunde van de Landbouwhoge school kan worden geplaatst een Functie-informatie: Vereist: Aanstelling: Inlichtingen: Sollicitaties: de aan te stellen functionaris zal in samenwerking met docenten en technisch personeel met de volgende taken worden belast: - het geven van practisch onderwijs in de beginselen van de fotogrammetrie en het ontwerpen van fotogram- metrische oefeningen in samenwerking met de foto- grammetrie-staf; - de uitvoering van metingen zowel in luchtfoto's als in het terrein in samenwerking met staf en studenten; - bediening van enige fotogrammetrische instrumenten en dienstverlening m.b.t. het gebruik van beeldverwer- kingsapparatuur; - medewerking bij onderzoek, in het bijzonder ten aanzien van de automatische gegevensverwerking; - beheer van een archief van luchtfoto's en andere tele- detectiebeelden ten behoeve van een aantal vak groepen. het gewenste opleidings-ervaringsniveau is: - hogere beroepsopleiding, bij voorkeur HTS-landmeet- kunde; - enige jaren ervaring bij een fotogrammetrisch instituut of bedrijf; - belangstelling voor onderwijs in de fotogrammetrie en in de ontwikkelingen op het gebied van de teledetectie (remote sensing) m.b.t. de toepassing in de aard wetenschappen. geschiedt in het technisch ambtenarenrangenstelsel. Sala riëring tot een maximum van 3428,- per maand, afhanke lijk van leeftijd, opleiding en ervaring. bij de lector-beheerder van de vakgroep, Ir. G. A. van Wely, tel. 08370-82910. schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan het hoofd van de afd. Personeelszaken van de Landbouw hogeschool, Postbus 9101, 6700 HB Wageningen onder vermelding van nr. 78-121 in de linker bovenhoek van de brief én op de enveloppe.

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 37