V intermet b.v. buro voor landmeetkunde Situatiemetingen: Hoogtemetingen: Matenplannen: Uitzetten: Industriemetingen: Tekenen: Berekenen: Fig.22 d. Laat de voor u opererende reprograaf altijd naar een film toewerken met: leidingen lees baar, in donkere tint, en topografie gespie geld (aan achterzijde), in lichte tint. WAAR IS ALLES TIE KOOP Vele leveranciers brengen vele reprografische materialen op de markt. Zeker niet met de be doeling een uitputtende opsomming te geven, noem ik hier een aantal belangrijke huizen": Agfa-Gevaert Kodak Nederland 0. Harris Import Co. Winkler Fallert en Co. 0. Harris Import Co. Kodak Nederland Agfa-Gevaert O. Harris Import Co. Océ Nederland GAF Nederland halogeenzilverfilm, zwarte wash-off-film duplex-film ghost-imagefilm (grijs) reprochrome (transfer) Harris-emulsie (vloeibaar) tweezijdig gevoelige diazofilm (half-nat) tweezijdig gevoelige diazofilm (droog). Deze bedrijven zorgden tijdens de studiedagen voor voorbeeldensets. Zij zijn ongetwijfeld be reid om geïnteresseerden, die niet konden deel nemen, „thuis" de mogelijkheden van de door hen geleverde materialen met voorbeelden te verduidelijken. zowel terrestrische- als fotogrammetrische opname van het terrein. dwars- en lengteprofielen, vlaktewaterpassingen, peilingen. het voorbereiden, uitwerken en begeleiden bij de uitvoering. het uitzetten van zowel bouwkundige- als weg- en waterbouwkundige werken, hoogspanningsleidingen, matenplannen etc. deformatiemetingen en meettechnische hulp bij nieuwbouw. het uitwerken van meetgegevens op maatvast materiaal en iedere gewenste schaal. het uitvoeren van alle landmeetkundige berekeningen waarbij gebruik wordt gemaakt van automatische rekenapparatuur. i v Uitvoerige dokumentatie zenden wij U op verzoek gaarne toe. Vught, Wolfskamerweg 20 telefoon (073) 562250 Roermond, Julianalaan 15 telefoon (04750) 29428. J 365

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 35