EILANDGEBIED CURACAO Bij de Dienst van Openbare Werken werd onlangs de afdeling Grondzaken opgericht, die als taak heeft het grondgebeuren binnen de Dienst te reguleren, kanaliseren en centraliseren. Dit grondgebeuren beweegt zich zowel op het gebied van de Ruimtelijke Ontwikkeling als Projektontwikkeling. Tot de werkzaamheden van deze afdeling behoren o.m. het voorbereiden en adviseren inzake grondaankopen, het voorbereiden van taxaties, het voorbereiden van de ont eigening van percelen en/of zakelijk rechten, in het algemeen adviseren inzake grond- aangelegenheden. Gevraagd worden: 2 medewerkers die, tevens naast de context van bovengenoemde werkzaamheden, moeten kunnen meewerken aan de opzet van een vastgoedregistratiesysteem t.b.v. het grondgebruik op Curapao, danwel aan de opzet van een systeem voor het verrichten van grond exploitatieberekeningen VereistenGedacht wordt aan gegadigden met HTS-landmeetkunde (of gelijkwaardig); Gemeente-administratie; ofwel een financieel administratieve opleiding, met technisch inzicht. Ervaring in de omschreven werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: Salaris en rang: nader overeen te komen afhankelijk van ervaring. Vrije overtocht: Van Nederland naar Curapao en terug ook voor gezinsleden. Uitzending: Voor hen die rijksambtenaar zijn kan uitzending geschieden op grond van de bepalingen van het West Indisch Detacheringsbesluit 1925. Dienstverband3 of 5 jaar op arbeidscontract. Uitrustingstoelage: voor ongehuwden NAf. 2.000, voor gehuwden NAf. 3.000, met een toelage van NAf. 250, per kind. Herinrichtingstoelage: Na beëindiging dienstverband voor ongehuwden NAf. 2.000, voor gehuwdendienstverband van 3 jaar of meer doch minder dan 5 jaar 2 maandsalarissen, max. NAf. 3.000, dienstverband van 5 jaar: 3 maand salarissen, max. NAf. 6.000, Nadere uitzendingsvoorwaarden worden aan belangstellenden op aanvrage verstrekt. Sollicitaties met volledige inlichtingen betreffende burgerlijke staat (met eventuele opgave van aantal kinderen), opleiding, opgedane ervaring, alsmede een opgave van referenties, vergezeld van een recente pasfoto zo spoedig mogelijk te richten aan het Hoofd van de Dienst van Openbare Werken, Curapao, Nederlandse Antillen. 376

(NGT) Geodesia | 1978 | | pagina 46