■O de rijksoverheid vraagt technisch medewerker (mnl./vrl.) 1978-3 Ormeling Sr, De professionalisering der kartografie (met bijlagen). Twee historische documenten. Or meling, Toeristische kaarten van Nederland. Over zicht van de toeristische kaarten van Nederland. Simons, Het in kaart brengen van toeristische fiets routes. Surveying and Mapping 1978-1 Vanicek, Krakiwsky, Geodesy Reborn! Buckner, Formation of the Bachelor of Science in Surveying Program at The Ohio State University. Leyhane, Is there a happy marriage between a title insurance policy and a land survey? Clohecy, Greulich, Future scope and structure of the survey engineering profession in the United States of America (a working draft). Allgemeine Vermessungs-Nachrichten 1978-5 Rinner, Entwicklungstendenzen in der Ingenieur- geodasie. Bender, Untersuchungen über divergie- rende Wendelinien. Kasper, Zur Normung der zente- simalen Winkelteilung. Arle, "Schnitt Gerade-Klo- toide". Bopp, Krauss, Ein Orientierungs- und Kali- brierungsverfahren für nicht-topografische Anwen- dungen der Photogrammetrie. Zavoti, Über efne mogliche Modellierung der Auswertung von Schwin- gungsbeobachtungen. Lindner, Ein Beitrag zu Ge- nauigkeitsfragen von Lacoste-Romberg-Gravime- tern. 1978-6 Draheim, 100 Jahre FIG. Nittinger, Zur Ideologie und Technologie des Landinformationssystems. Bozic- voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Hoofddirectie van de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers, Directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting, Afdeling Projecten, Bureau Landmeetkundige Projecten Taak: verzamelen van gegevens voor en meewerken aan de opstelling van meerjarenprogramma's en jaarplanningen t.b.v. hermetingen en de vervaar diging en uitgifte van de grootschalige basiskaart; volgen van de voortgang van de hierboven genoemde werkzaamheden bij de directies van het Kadaster en de Openbare Registers in de provincies, alsmede van de kwaliteit van de resultaten hiervan; leveren van een bijdrage aan het vernieuwen van de introductie resp. instructie m.b.t. werkmethoden en systemen op landmeetkundig gebied; onderhouden van contacten m.b.t. de gevoerde werkzaamheden met de directies van het Kadaster en de Openbare Registers in de provincies en binnen de Directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting. Vereist: diploma HTS-landmeetkunde. Kadastrale ervaring en ervaring met landmeetkundige technieken strekt tot aanbeveling. Standplaats: Apeldoorn. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f3874,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 22 februari 1979. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-7306/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. 24

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 24