j||§ Ministerie van Defensie Topografische Dienst technisch medewerker op hts-niveau (mni./vri.) De Topografische Dienst funktioneert als zelfstandig produktiebedrijf onder het Ministerie van Defensie. Haar taak bestaat uit het vervaar digen van topografische kaarten en aanverwante produkten voor militaire en civiele kaarten. Bij de Landmeetkundige Afdeling van de dienst is momenteel een vacature voor een die afhankelijk van zijn/haar vaardigheid en interesse zal assisteren bij de fotogrammetrische basiskartering of bij de automatische kaart vervaardiging. Kennis van de fotogrammetrie of systeemanalyse is daar bij van veel belang. Het aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd en bedraagt maximaal f 2941,- bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. De standplaats is Delft. In het kader van de spreiding van rijksdiensten zal de Topografische Dienst naar Emmen worden verplaatst. Sollicitanten dienen bereid te zijn t.z.t. met de dienst mee te verhuizen. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de afdeling personeelszaken van de Topografische Dienst, Westvest 9, 2611 AX Delft. Telefonische inlichtingen kunnen eventueel worden ingewonnen bij de afdeling personeelszaken (015-120846, toestel 122) of bij de landmeet kundige afdeling (toestel 143 of 157). Verkehrswert eines mit einero Niessbrauch belas teten Grundstücks. Gerardy, Möckel, Tiemann, Zur Ermittlung von Grundstückswerten. Zick, Gleich- zeitige Bestimmung von Zeit und Azimut mit Zinger- Sternpaaren. Der Vermessungsingenieur 1978-2 Puruckherr, Gletschervermessung in den österrei- chischen Alpen. August, Kein Bauwerk ohne Ver- messung Heyink, Analytische Aufgabengliede- rung. 1978-3 Schmidt, Einsatz des elektrooptischen Distanz- messers WILD Dl 3 S bei der Gebaudeabsteckung und beim Einschneiden von Schnürgeriisten. Küh- bach, Elektro-optische Entfernungsmessung bei Überwachungsvermessungen. Meisenheimer, Marktübersicht über elektrooptische Distanzmess- systeme. Strauss, Absteckung und Wiederherstel- lung nach Landeskoordinaten bei freier Stationie- rung mit elektrooptischem Distanzmesser ELDI 2 auf TH 42 und programmierbarem Taschenrechner HP 25. Kühbach, Reduktion elektronisch gemesse- ner Strekken in die Horizontale. Heyink, Aufgaben- folgeplan. Kern Bulletin No. 26 Kirvesniemi, Der Vermessungsingenieur im Maschi- nenbau. Trigonometrisches Nivellement mit Theo- dolit und elektro-optischem Distanzmessgerat. Kern DM 501, neues aufsteckbares elektro-optisches Dis tanzmessgerat. Nederlands Geodetisch Tijdschrift 1978-4 De Munck, Onderzoek in de zeegeodesie. De Jong, Invloed van de bodem op de nauwkeurigheid van radioplaatsbepaling. Becker, Urban, Gemotoriseer de nauwkeurigheidswaterpassing. 1978-5 Quee, Een criteriumtheorie voor boogcorrecties. 1978-6 Quee, Een criteriumtheorie voor boogcorrecties (2). Esveld, Meten en corrigeren van de spoorgeometrie. 26

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 26