landmeetkundig tekenaar (mnl./vrl.) landmeetkundige tekenaars gcm^ntehaar^M ingenieurs-en architektenburo mabeg-van hasselt b.v. y landmeetkundig tekenaar (m/v) raadgevende ingenieurs en architekten I vasco da gamalaan 29 3526 er utrecht op de afdeling leidingregistratie kunnen op korte termijn worden geplaatst hun taak zal o.a. bestaan uit: het begeleiden van het tekenwerk ten behoeve van de vervaardiging van grootschalige kaarten; het kontroleren en verwerken van door de land meters verricht meetwerk; het verwerken van bestaand kaartmateriaal; het kontroleren van de door de afdeling karto- grafie geproduceerde kaarten. opleiding minimaal mts-niveau of gelijkwaardig, ervaring in het werken met geautomatiseerde teken- apparatuur en/of het digitaliseren van meet gegevens strekt tot aanbeveling, ervaren landmeters met interesse voor de binnen dienst kunnen eveneens solliciteren, sollicitaties te richten aan de direktie van het ingenieurs- en architektenburo mabeg-van hasselt b.v.,vasco da gamalaan 29 - 3526 er utrecht (tel. 030-887171). Bij de onderafdeling landmeten van de afdeling grondzaken van het bedrijf voor openbare werken wordt gevraagd een: vakaturenummer 137699/0001 /GO die zal worden belast met het zelfstandig verrichten van alle voorkomende land meetkundige werkzaamheden in de bin nendienst. Vereist is het bezit van een vakdiploma alsmede ervaring in landmeetkundig te kenen. Aanstelling kan maximaal geschieden in de rang van tekenaar A, aan welke rang een maximum salaris van f 2.665,— per maand is verbonden. De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag. De gemeente Haarlem is aangesloten bij het IZA - Noord-Holland. Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 10 dagen I na heden zenden aan de burgemeester van Haarlem. Linksboven in de brief het bij de funktie genoemde I vacaturenummer vermelden. Bij de afdeling LANDMETEN van de dienst van gemeente werken kan worden geplaatst Vereist is het bezit van een CTO-opleiding, het diplo ma NLF-tekenaar of een gelijkwaardige opleiding. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding, erva ring en leeftijd, maximaal f2.665,— bruto per maand. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie, gaarne met uitvoerige inlich tingen, binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, raadhuis, Bergstraat 4, 6711 DD Ede (GldPPfTICÊntC G(lC In de linkerbovenhoek van de enveloppe vermeldenvac. nr. GW/01 27

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 27