a/zen landmeetkundig medewerk(st)er Praktische opleiding landmeettechnicus Theoretische opleiding landmeettechnicus HERHAALDE OPROEP gemeente Stichting Praktische Opleiding Landmeettechnicus van Deysselhove 3 Zoetermeer Oproep cursisten voor 1979 Bij de dienst gemeentewerken, afdeling landmeetkunde en grondzaken, kan op korte termijn een geplaatst worden. Functiekarakteristiek De medewerk(st)er heeft tot taak het vervaardigen van kaarteringen; het be rekenen en samenstellen van maten- plans; het bepalen van uitzetgegevens voor rooilijnen enz.; het verzamelen van gegevens die verband houden met aan- en verkoop, uitgifte in erfpacht van grond en het daarbij behorend beheer. Gevraagd Voor de uitoefening van deze functie gaan onze gedachten uit naar een medewerk(st)er die in het bezit is van: de mavo-opleiding met in het keuze pakket wiskunde; de opleiding landmeetkundig teke naar NLF en/of CTO en enkele jaren ervaring op dit terrein. Geboden Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris geboden worden van f 2.401,— bruto per maand, met een uitloop bij gebleken geschiktheid tot f2.665,— per maand. Geïnteresseerd? Vraag dan vóór 9 februari 1979 een sollicitatieformulier aan bij de centrale personeelsafdeling van de gemeente Assen, Brink 8, tel. 05920-28000 toestel 235. Vak.nr. 3/79 Secretariaat: Deze wordt gegeven op de zaterdagen van april tot oktober deels in Zuid-Holland en Utrecht. De opleiding bestaat uit pro ductiemetingen en opleidingsmetingen. Zij houdt in alle praktische aspecten van het landmeten, zoals polygoneren, detail- meten, waterpassen en metingen met elektronische apparatuur. De z.g.n. productiemetingen worden be loond; de opleidingsmetingen geschieden zonder wederzijdse kosten; wel worden steeds de reiskosten 2e klas N.S. ver goed. Deze zal 's avonds mondeling worden gegeven bij één der docenten thuis. De cursus start in mei 1979 en is er op gericht de cursisten op te leiden voor het NLF-diploma, waarvoor zij in 1981 examen kunnen doen. Minimale toelatingseisen voor beide oplei dingen: CTO of Landmeetkundige deel I. Inlichtingen en aanmeldingsformulieren aan te vragen bij het secretariaat, tel. 079- 211922. 28

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 28