Gemeente Rotterdam tekenaar (m/v) Dienst van Bouw- en Woningtoezicht: Rotterdam vraagt voor de Tekenkamer van deze dienst een Zijn of haar takenpakket ziet er als volgt uit: Aan de hand van bouwplannen worden stadsplattegronden bijgewerkt op de schalen 1:1000, 1:2000 en 1:2500; dit ten behoeve van de toet sing van die plannen aan stedebouwkundige bepalingen. Be trokkene verricht incidenteel terreinopmetingen en draagt zorg voor het karteren hiervan. Ook karteert hij of zij veldwerken en uitzet-veldwerken met behulp van gegevens die verstrekt zijn door de dienst Gemeentewerken. Hetzelfde geldt ook ten aanzien van voltooide bouwplannen ter bijwerking van het kaartenbestand. Bij diverse gemeentelijke diensten zijn kadas trale kaarten in gebruik. Hierop verwerkt de betrokken funk- tionaris mutaties die door derden verstrekt zijn. Tot de taak behoort eveneens het verrichten van opmetingen ten behoeve van de behandeling van bouwaanvragen met betrekking tot lichttoetreding in woningen. De gedachten gaan uit naar kandidaten op NLF- of MTS- niveau, met ervaring in landmeetkundig of topografisch teken werk (stadsplattegronden) en, zo mogelijk, in lithografisch tekenwerk. Voorts wordt vaardigheid in het lezen van bouwte keningen verlangd. Het salaris loopt tot f 2.401,— per maand, afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring. Vakaturenummer 78.701/87063 Schriftelijke sollicitaties, gaarne binnen 10 dagen en onder vermelding van het vakaturenummer, te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rot terdam. 29

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 29