Landmeetkundig tekenaar landmeetkundig tekenaar GEMEENTE HOOGEVEEN Voor de afdeling landmeetkunde van de dienst van gemeentewerken en -bedrijven zoeken wij een ten behoeve van alle op deze afdeling voorkomende tekenwerkzaamheden. Vereist: De voorkeur gaat uit naar iemand, die in het bezit is van een CTO-, NLF- of PBNA-diploma. GebodenAfhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal f 2.334, en maximaal f 2.941bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Geïnteresseerden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 821, schriftelijk te reageren bij burgemeester en wethouders van Hoogeveen, postbus 20000, 7900 PA Hoogeveen. Capelle aan den IJssel is een snelgroeiende ge meente, gelegen ten oosten van Rotterdam, op de grens van landelijk en stedelijk gebied. De gemeente telt thans ruim 40.000 inwoners en is voorbestemd uit te groeien tot ca. 70.000 inwoners. Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij voor de afdeling Landmeten een landmeetkundig tekenaar, die te maken zal krijgen met alle facetten van de landmeetkun dige binnendienst van een groeigemeente. Gevraagd worden de diploma's CTO, NLF- tekenaar of een gelijkwaardige opleiding en enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Belangstelling voor automatisering en ervaring met programmering strekken tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van opleiding en erva ring en is nader overeen te komen. Promotie kansen zijn aanwezig. De bij gemeenten gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Aan het verkrij gen van passende huisvesting wordt medewer king verleend. Meer informatie over deze functie wordt ver strekt door de heer Vermaas, chef van de afde ling Landmeten. Tel. (010) 50 15 66 of (010) 50 42 31 (privé). Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 78 32 01, te richten aan bur gemeester en wethouders van de gemeente Capelle aan den IJssel, Slotplein 1, 2902 HP Capelle aan den IJssel. Capeüe aan bmjJjsSel 30

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 30