TEBODIIM geodetisch ingenieur RAADGEVENDE INGENIEURS Ook nu nog, 33 jaar na zijn oprichting, is Tebodin een geheel Nederlands ingenieursbureau met vele grote en kleine Nederlandse opdrachtgevers. Voor de essentiële goede kommunikatie heeft Tebodin zes vestigingen in Nederland. Daarnaast worden steeds meer opdrachten in het buitenland verworven, wat heeft geresulteerd in het vestigen van de hieronder vermelde kantoren overzee. De door Tebodin uitgevoerde projekten lopen uiteen van het maken van studies, via het realiseren van deelprojekten, tot het voeren van de direktie bij komplete projekten voor de chemische, petrochemische, pharmaceutische, voedingsmiddelen- en ertsverwerkende industrieën, haveninstallaties, gebouwen met hun technische installaties en de daarbij behorende besturingssystemen, hulpinstallaties, vergunningaanvragen, milieuvraag stukken, e.d. Den Haag, Hengelo, Maastricht, Spijkenisse, Velp, Groningen, Brussel, Dublin, Cork, Abu Dhabi en Dubai. Voor de versterking en uitbreiding van onze afdeling Interlokale Transportleidingen zoeken wij op korte termijn een Uw taak zal omvatten: het analyseren en uitvoeren van werkmethoden en procedures en het doen van voorstellen tot verbetering hiervan; het beoordelen van de planning en de voortgang van de werkzaamheden van de afdeling; het zorgdragen voor de handhaving van kwaliteit van de meting, kaartering etc.; het meewerken aan de ontwikkeling van nieuwe meetsystemen met gebruikmaking van computer en elektronische teken- en meetapparatuur; het onderhouden van kontakten met onze opdrachtgevers. Voor deze fun kt ie is vereist het diploma geodetisch ingenieur (T.H.), voldoende bekendheid met werkmethodieken bij overheidsinstanties, alsmede minimaal 5 jaar ervaring in deze funktie. Wij bieden U goede secundaire arbeidsvoorwaarden alsmede een salaris dat in verhouding staat tot de belangrijkheid van de funktie. Sollicitaties, welke vertrouwelijk zullen worden behandeld, te richten aan de direktie van: Tebodin Advies-en Constructiebureau B.V., Postbus 233, 7550 AE HENGELO (O). Telgenflat, 4e etage, postbus 233, Hengelo, tel. 05400-10363

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 33