groepschef binnendienst en groepschef buitendienst Bij de afdeling meetdienst van de hoofdafdeling weg- en waterbouw zijn 2 vakatures n.l. één voor groepschef binnen dienst en één voor groepschef buitendienst ontstaan. De hoofdafdeling verzorgt adviezen en ontwerpen voor weg en waterbouwkundige werken in de meest brede zin in binnen- en buitenland. Dat betreft o.a. havens en kust waterbouw, dijken, sluizen, gemalen, beweegbare bruggen, viadukten, wegen, terreininrichting en verhardingsadviezen. De afdeling meetdienst verricht voor overheidsinstantie; en particulieren in binnen- en buitenland werkzaamheden op het gebied van landmeetkunde, leidingenregistratie, kartografie en grondzaken. In totaal zijn 45 medewerkers bij de afdeling werkzaam. De groep landmeten beschikt over zeer moderne apparatuur voor opname en verwerking. Zij verzamelt gegevens voor de vervaardiging van allerlei soorten kaarten voor voorbereiding, uitvoering en vastlegging van werken. Ook worden leidingen-, eigendoms- en hoogtegegevens verzameld voor de vervaardi ging van topografische en eigendomskaarten. De groepschef binnendienst heeft de leiding over de reken- en tekengroep waarbij als belangrijkste taken kunnen worden genoemd: - het bepalen van de uitvoeringswijze, - het opstellen van kostenbegrotingen en tijdsplanningen in overleg met de groepschef buitendienst en de opdracht gevers en - de werkverdeling De kandidaat dient een h genoten, kennis van het zitten en ervaring te hebt en/of rekengroep. Hij mt beschikken in verband m De groepschef buitendie landmeten. De belangrijk - het bepalen van de uitv - het opstellen van koste overleg met de groepsc gevers en - de werkverdeling De kandidaat dient een k genoten, kennis van het hebben met het begeleic moet ook over goede so; band met het begeleider Belangstellenden kunne een sollicitatieformulier afdeling personeelzaken 62

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 18