«p- landmeetkundige zuidelijke ijsselmeerpolders almere (openbaar lichaam, ingesteld bij de wet van 10 november 1955, Stbl. 521) In de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, nabij het Gooi en Amsterdam, ligt de groeistad Almere. Deze nieuwe stad krijgt een meerkernige opzet met Almere-Stad als hoofdkern. Almere zal een zeer snelle groei doormaken. Voor het jaar 2000 wordt rekening gehouden met een inwonertal dat boven de 125.000 ligt. De ontwikkeling van de eerste kern, Almere-Haven, is in het najaar van 1976 begonnen. Almere-Haven telt nu rond 4.500 inwoners. Met de ontwikkeling van de tweede kern, Almere-Stad, is inmiddels begonnen. Bij de dienst PUBLIEKE WERKEN te ALMERE wordt gevraagd een (vacaturenummer A/06), die zal worden belast met het verzorgen van uitzetwerk voor bouw en woningtoezicht en het geven van een aanzet in de opbouw van een landmeetkundige afdeling. Voor deze functie wordt vereist het diploma HTS-landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding, terwijl enige jaren ervaring in een soortgelijke functie tot aanbeveling strekt. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.358, per maand bedragen. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door de heer J. S. Romijn, telefoon 03240-10194. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer, binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de landdrost van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Postbus 200, 1300 AE Almere. 72

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 28