een jonge H.T.S.'er landmeetkunde Intersite Surveys. Koninklijke Volker Stevin Intersite Surveys BV, een concernonderneming van Koninklijke Volker Stevin nv, houdt zich bezig met hydrografie en computer systeemontwikkeling t.b.v. de olie-industrie, havenwerken e.d. voor hydrografische werkzaamheden vindt bij ons zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Wij zoeken voor onze geodetische afdeling een H.T.S.'er landmeet kunde, die gaat meewerken aan het ontwikkelen van nieuwe en het aanpassen van bestaande software t.b.v. hydrografische werkzaam heden. Tevens assisteert hij bij het operationeel maken van systemen aan boord van survey-schepen en olieproduktieplatforms. Naar ons idee zal de juiste man enige programmeerervaring moeten hebben. Verder verwachten wij een uitstekende kennis van de Engel- setaal, terwijl zijn militaire dienstplicht vervuld moet zijn. In principe worden de werkzaamheden in Haarlem, tegenover het station, verricht. Echter ons werkterrein is de gehele wereld. Kandida ten dienen dan ook bereid te zijn voor kortere en soms langere tijd in het buitenland te werken (vaak aan boord van schepen en platforms), en het daarmee samenhangende, onregelmatige leven ambiëren. Kunt u zich in deze summiere beschrijving herkennen, dan maken wij graag kennis met u. Daartoe verzoeken wij u een sollicitatieformulier aan te vragen bij mej. De Vries, Intersite Surveys B.V., Stationsplein 92 A, 2011 LM Haarlem. Telefoon: 023-31 95 48. Zij kan u ook in contact brengen met medewerkers, die u nader over de werkzaamheden kunnen informeren. 73

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 29