gemeente heerlen literatuur CHEF Bij de gemeentebedrijven, die de ca. 71.000 inwoners van de stad Heerlen van electrici- teit, gas en water voorzien, zijn ongeveer 200 werknemers in dienst. De organisatiestructuur wordt gevormd door 2 hoofdafdelingen, nl. de technische dienst en de administratie. Onder de technische dienst ressorteert o.m. het projektbureau. Het is belast met het pro- jekteren, ontwerpen en vastleggen van be- drijfsnetten met de daarbij behorende instal laties. Het werkterrein is daartoe onderver deeld in 3 sub-afdelingen, t.w. gas- en waterprojekten, elektriciteitsprojekten en lei dingregistratie (revisie). Bij de sub-afdeling leidingregistratie vaceert de functie van Van betrokkene wordt verwacht, dat hij op basis van landelijke richtlijnen ter zake en aangepast aan de behoefte van de dienst, systematieken van leidingregistratie zal ont wikkelen, alsmede het doen uitvoeren van alle daartoe binnen zijn sub-afdeling nood zakelijke werkzaamheden, een en ander op zodanige wijze, dat daardoor een up to date informatieverstrekking inclusief de lo pende mutaties mogelijk is. Voor de uit voering van de werkzaamheden beschikt be trokkene over (organiek) 5 medewerkers. Voor deze functie wordt contact gezocht met kandidaten die in het bezit zijn van het diploma HTS-bedrijfskunde en daarnaast be schikken over een ervaring van minstens 5 jaar in een redelijk zelfstandige functie op het gebied van procestechniek, systeemopbouw en/of administratieve organisatie. Leiding gevende kwaliteiten en goede contactuele eigenschappen zijn onontbeerlijk voor een goede functievervulling. De salariëring zal bij aanstelling afhanke lijk van leeftijd, opleiding en ervaring kun nen liggen tussen plusminus f 2.900,— en f 3.500,— bruto per maand. Een medisch en een op de functie gericht psychologisch onderzoek zullen deel uit maken van de selectieprocedure. Sollicitaties onder nummer 787 binnen 14 dagen te zenden aan de directeur van de per soneelsdienst, postbus 1, 6400 AA Heerlen. De hieronder vermelde tijdschriften enz. kunnen door de lezers van Geodesia worden geleend uit de bibliotheek van de afdeling Landmeetkunde van de HTS voor de Bouwkunde, t.a.v. B. J. Klein Rou- weler, Vondellaan 2 te Utrecht. Nederlands Geodetisch Tijdschrift 1978-7 Beneder-Blitz, Een grondbedrijf? Ja graag. Mooie- naar, de Vos, Het ATOR-systeem toegepast in de voorbereidingsfase van ruilverkavelingen en land- inrichtingsprojekten. Nachrichten aus dem Karten- und Vermessungs- wesen Reihe I, Heft Nr. 73 Seeger, Wilson, Zur Beteiligung der Satellitenbeo- bachtungsstation Wettzell an internationalen Beo- bachtungsprogrammen (1975/77). Soltau, Arbeiten am astronomischen Langennetz. Soltau, Zur Be- stimmung astronomischer Koordinaten und Azimu- te. Schlüter, Zeitabhangige Koordinatenanderun- gen, bestimmt durch astronomische Beobachtun- gen und durch Dopplerbeobachtungen. Lelgemann, Arbeiten zur Bestimmung des Geoides in der Bun- desrepublik Deutschland. Ehlert, Untersuchungen im Hauptdreiecksnetz der Bundesrepublik Deutsch land. Brein, Arbeiten zur Erdgezeitenuntersuchung. Beetz, Richter, Gravimetrische Forschungsarbeiten am Institut für Angewandte Geodasie. Satzinger, Die Kartographie in Praxis und Forschung. Pfrom- mer, Entwicklung, Aufgabenstellung und Ziele der kartographischen Automation. Johannsen, Automa- tionsgestützte Erfassung und Aufbereitung karto- graphischer Daten. Johannsen, Genauigkeitsunter- suchungen bei Erfassung und Ausgabe kartographi- scher Daten. Christ, Rechnergestützte Generalisie- rung bei der Herstellung und Fortführung topo- graphischer Karten. Ührig, Graphische Ausgabe von Karten auf Bildschirm und Lichtzeichenmaschine. Weber, Die Datenbank im kartographischen Auto- mationssystem. Böhme, Die Topographische Über- sichtskarte 1 200 000 (TÜK 200). Böhme, Die Über- sichtskarte 1 500 000 (World, Serie 1404). Weber, Die internationale Weltkarte 1 1 000 000 (IWK). Zembsch, Die Kartensammlung. Wegener, Der standige Ausschuss für geographische Namen. Belzner, Die Photogrammetrie im IFAG 1952-1977. Sievers, Zur Berücksichtigung von Objekteigen- schaften in zentralperspektiven Abbildungen. Olach, Orthophototechnik und Luftbildkarte. Schmidt- Falkenberg, Luftbild und Weltraumbildkarten. Niemz, Das Gewinnen von Flachennutzungs-lnfor- mationen mittels Fernerkundungsverfahren für Auf- gaben der Topographie und der Landesplanung. Lindig, Digitales Höhenmodell mit dem ITEK-Kor- relator? Schürer, Erwartungen an analytische Aus- wertegerate. Neubauer, Digitale Kartengrundlagen aus photogrammetrischen Messungen. Schulz, Auf- gaben und Möglichkeiten der Digitalen Bildverarbei- tung in der Photogrammetrie. Bannach, Flugplatz- Hinderniskarten. 108

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 28