GEMEENTE RENKUM landmeetkundige voor de buitendienst GEMEENTE THOLEN landmeetkundig ambtenaar Bij de afdeling landmeten van de dienst Gemeentewerken kan worden geplaatst een Taak: De aan te stellen funktionaris zal worden belast met alle voorkomende meetwerkzaamheden, waaronder: grondslag- en situatiemetingen; ka dastrale metingen; uitzetten van wegen, bouwterreinen en gebouwen; waterpassen. Eisen: Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma CTO en Landmeet- technicus-NLF en tevens te beschikken over kadastrale ervaring. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f 2.268,— en f 2.941per maand, nader overeen te komen De bij de overheid gebruikelijke rechtspositie-regelingen zijn van toe passing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wet houders van Renkum te Oosterbeek. De gemeente Tholen is een plattelandsgemeente met circa 18.000 inwoners, verspreid over 7 woonkernen. Zij omvat het gehele eiland Tholen; het gemeentehuis is gevestigd te Sint-Maartensdijk. Bij de afdeling gemeentelijke ontwikkeling bestaat de vakature van als uitbreiding van de afdeling. Taakomschrijving: De aan te stellen funktionaris zal worden belast met meet- en tekenwerk ten behoeve van de voorbereiding en realisering van bestemmingsplannen in samenwerking met de afdelingen bouwkunde en civieltechniek. Vereist is: een voltooide CTO-opleiding aangevuld met vakdiploma's op HTS-niveau; een ruime praktische ervaring, bij voorkeur enkele jaren in gemeentedienst; goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; goede contactuele eigenschappen. Aanstelling afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring kan plaatsvinden in de rang van: technisch ambtenaar, salaris f 2072,— tot f 2941, technisch ambtenaar I, salaris f 2871,— tot f 3428, De gebruikelijke rechts positieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van woonruimte zal zo nodig medewerking worden verleend. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling gemeentelijke ontwikkeling ing. L. Guijt, telefoon kantoor 01666-2955, toestel 138, privé 01660-3773. Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad hun sollicitatiebrieven te richten aan burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 1 -5 te Sint-Maartensdijk. 142

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 22