landmeetkundige b landmeetkundig tekenaar zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad A. Bij de toekomstige gemeente LELYSTAD kan bij de afdeling stads ontwikkeling van de dienst voor publieke werken worden ge plaatst een vacaturenummer L/132; vacaturenummer L/133. FUNCTIE A. FUNCTIE B. De te benoemen medewerker/ster zal worden Qe te benoemen medewerker/ster zal worden belast met het uitvoeren van alle voorkomende be|ast met het verrichten van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden in de bui- tekenwerk op landmeetkundig en aanverwant tendienst, alsmede met de voorbereiding hier- aebied van- Vereist is een middelbaar-landmeetkundige Vereist is een opleiding c.q. diploma landmeet- opleiding of een reeds vergevorderde studie kundig tekenaar, alsmede enige jaren ervaring hiervoor, alsmede ervaring in „buitenwerk". in soortgelijke werkzaamheden. Ervaring in de binnendienst strekt tot aanbe- Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, veling. tot maximaal f2.451,— bruto per maand. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 1 2.718,— bruto per maand. Nadere informaties worden u gaarne verstrekt door de heer J. Hoekstra, telefoon 03200 - 26844, toestel 416. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing Goede huisvestigingsmogelijkheden zijn aanwezig. Per 1 januari 1980 wordt Lelystad een gemeente. De groeikern Lelystad zal dan plm. 40.000 inwoners tellen. In het jaar 2000 zal dit aantal zijn uitgegroeid tot 100.000 inwoners. De vertegenwoordigende organen zijn nu ook al gekozen door de inwoners en functioneren als gemeenteraad en college van burgemeester en wet houders, onder voorzitterschap van de landdrost. Lelystad kent vrijwel alle voorzieningen op het gebied van onderwijs, sport, cultuur etc. en heeft een rijk verenigingsleven. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de landdrost van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Postbus 91, 8200 AB Lelystad. 213

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 29