HTS'er Bouwkunde bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht van de Dienst Ruimtelijke Ontwikkeling en Volkshuisvesting bestaat een vakature voor: een ervaren De taak van deze afdeling bestaat in hoofdzaak uit: a. Toezicht op de naleving van de Bouw- en Woningverordening b. Behandeling van de aanvragen van bouwvergunningen De werkzaamheden waarmee betrokkene o.m. belast zal worden, zijn: 1Het controleren van berekeningen en tekeningen, beton-en staalconstructie 2. Inspektie op in uitvoering zijnde werken 3. Het verrichten van advieswerk, het opmaken van processenverbaal inzake overtredingen van de Bouw- en Woningverordening. Bij gebleken geschiktheid kan betrokkene in aanmerking komen voor het ver vangen van het afdelingshoofd bij afwezigheid of ontstentenis. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma HTS-Bouwkunde en goede contactuele eigenschappen bezitten. Nader overeen te komen afhankelijk van ervaring. Van Nederland naar Curacao en terug, ook voor gezinsleden. Voor hen die Rijksambtenaar zijn kan uitzending geschieden op grond van bepalingen van het West Indisch Detacheringsbesluit 1925. 3 of 5 jaar op arbeidscontract. Voor ongehuwden N.A. f 2000, Voor gehuwden N.A. f 3000,— met een toelage van N.A. f 250,- per kind. Herinrichtingstoelage: Na beëindiging dienstverband voor ongehuwden N.A. 2000, Voor gehuwden dienstverband van 3 jaar of meer doch minder dan 5 jaar: 2 maanden salaris, max. N.A. f 3000, Dienstverband van 5jaar: 3 maanden salaris max. N.A. f 6000, Nadere uitzendingsvoorwaarden: worden aan belangstellenden op aanvrage verstrekt. Sollicitaties: met volledige inlichtingen betreffende burgerlijke staat (met eventuele opgave van aantal kinderen), opleiding, opgedane eravaring, alsmede een opgave referenties, vergezeld van een recente pasfoto zo spoedig mogelijk te richten aan het Hoofd van de Dienst Ruimtelijke Ontwikkeling en Volkshuisvesting, Curacao, Nederlandse Antillen. Het Hoofd van de Dienst Ruimtelijke Ontwikkeling en Volkshuisvesting, L. F. J. BUTOT, M.S.U.P. Vereisten: Geboden wordt: Salaris en rang: Vrije overtocht: Uitzending: Dienstverband: Uitrustingstoelage: 215

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 31