hts-ingenieurs electrotechniek hts-ingenieurs electrotechniek onderhouds technici jEaSST holland De Hollandsche Aanneming Maatschappij bv [HAM] is een internationaal werkend baggerbedrijf. Ter versterking van de Technische Dienst zoeken wij contact met: [vac. ret. A] De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het ontwikkelen en onderhouden van de bij de Maatschappij in eigendom zijnde plaatsbepaiings- en peilapparatuur - het verlenen van steun aan de onderhoudstechnici op de werken die het beheer hebben over de aldaar operationele systemen. Tot de functie-eisen behoren: - het diploma HTS-electrotechniek - een gedegen kennis van digitale technieken en informatie leer - een leeftijd tot 35 jaar. De kandidaten dienen er rekening mee te houden dat uitzending naar het nabije en verre buitenland voor korte of langere periodes noodzakelijk kan zijn. [vac. ref. B] De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: - het ontwikkelen, begeleiden en zelfstandig inspecteren van de op de baggerwerktuigen geïnstalleerde procesregelinstallaties en electrotechnische installaties - het verlenen van steun aan de onderhoudstechnici die belast zijn met het onderhoud en de reparatie van bovengenoemde installaties - het onderhouden van contacten met plaatselijke bedrijven die mogelijkerwijs ingeschakeld zijn bij onderhoud en reparatie. Tot de functie-eisen behoren: - het diploma HTS-electrotechniek - kennis van regel-en meettechnieken - kennis van de digitale technieken - leeftijd tot 30 jaar. Omdat onze baggerwerktuigen over de gehele wereld werkzaam zijn dienen kandidaten er rekening mee te houden dat uitzending naar het buitenland voor korte of langere periodes noodzakelijk kan zijn. [vac. ref. C] De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het zelfstandig of met begeleiding vanuit het hoofdkantoor onderhouden en repareren van sterkstroom voorzieningen en electrotechnische meet- en regelapparatuur en nautische apparatuur aan boord van onze baggerwerktuigen en op andere werklocaties. Tot de functie-eisen behoren: - een gedegen kennis van electrotechniek en electronica op MTS-niveau - een leeftijd tot 25 jaar. Omdat onze baggerwerktuigen over de gehele wereld werkzaam zijn dienen kandidaten er rekening mee te houden dat uitzending naar het buitenland voor korte of langere periodes noodzakelijk kan zijn. Belangstellenden voor bovengenoemde functies wordt verzocht hun sollicitatie, met bijvoeging van een recente pasfoto te richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Hollandsche Aanneming Maatschappij bv, Postbus 166, 2280 AD Rijswijk. Vermeldt u de corresponderende vac. ref. in de linkerbovenhoek van de enveloppe en de brief. INTERNATIONAL DREDGING CONTRACTORS werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG]

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 40